Маленькі таємниці

Серіал Маленькі таємниці українською онлайн

Маленькі таємниці

Назва: Маленькі таємниці / Küçük Sirlar
Рік: 2010-2011
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама
Актори: Сінем Кобал, Бурак Оздживіт, Мерве Болур
Тривалість: ~ 90 хв.

Опис: Турецький серіал «Маленькі таємниці» відкриє завісу, що приховує всі життєві перипетії найбагатших сімей Стамбула. Це історії з життя турецької еліти, золотої молоді, народженої в розкоші і багатстві, і яка не знає істинної ціни грошам.

Вони були народжені в достатку і не знали іншого життя, у них все розплановано на багато років вперед. Але, не дивлячись на те, що вони безмірно багаті у них повно проблем у їхньому, як здається на перший погляд, безхмарному житті. З віком потреби молоді змінюються, якщо раніше вистачало дорогих дрібничок, то тепер, щоб виділитися, потрібні шикарні автомобілі та інші атрибути вищого світу. Але, не навчившись заробляти, вони витрачають батьківські гроші, яких вічно не вистачає, оскільки потреби непомірні у розпещених і примхливих дітей.

Високий соціальний статус не позбавляє їх проблем у сердечних справах, кожен переживає свою драму. До того ж рано пізнавши смак грошей, їм доводиться стикатися з інтригами і зрадою. Молодим людям треба багато чого зазнати і відкрити для себе справжні багатства. Турецький серіал Маленькі таємниці українською всі серії онлайн дивитися від “ТЕТ” на нашому сайті КіноНаХаті.

1 2 3
 

Маленькі таємниці українською всі серії онлайн


загрузка...