Київ вдень та вночі

Київ вдень та вночі онлайн

Київ вдень та вночі

Назва: Київ вдень та вночі
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Рік: 2016-2018
Жанр: Мелодрама
Актори: Павло Сергієнко, Артур Логай, Альбіна Перерва та ін.
Тривалість: ~ 45 хв.

Короткий опис: «Київ вдень та вночі» – новий серіаліті, який покаже, як приїжджі будують життя у столиці. Це новий формат на українському телебаченні, який буде показувати побут людей без купюр і вигадок.

Уся молодь мріє про краще життя. І найчастіше для досягнення своєї мети, на першому етапі, хлопці та дівчата перебираються з провінції до столиці. Київ – це місто, яке розкриває для обіймів свої великі майдани та вулиці, відкриває людському оку свою чаруючу архітектуру.

Кілька молодих провінціалів переїжджають до столиці України, щоб віднайти своє щастя і знайти місце під сонцем. Всі вони будуть протягом декількох місяців жити під одним дахом, їм доведеться вести загальний побут і постійно спілкуватися один з одним, вирішувати спільні проблеми і віднаходити вихід неприємних ситуацій.

Щоб досягнути своїх амбітних цілей, кожен з героїв буде йти на все, що здатний, адже столичне життя – це маса можливостей поділена на високу конкуренцію в усьому. Герої серіаліті зіткнуться з проблемами пошуку роботи, вічним браком грошей. Запрошуємо дивитися Київ вдень та вночі онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі КіноНаХаті. Тут можна знайти всі + нові серії 2018, сезони, а також новий 5 сезон.

Повний опис
Творці телесеріалу впевнені, що їхня ідея цікава і корисна. Вона зможе показати тим молодим людям, які також хочуть жити у великому місті, що на них чекає. Ну а ми, разом з вами, будемо уважно стежити за розвитком подій і дивитися нові серії.

По завершенню 1 сезону, творці серіаліті залишили на роздуми своїм глядачам чимало невирішених ситуацій. У новому, 2 сезоні, глядач зможе стежити за розвитком таких подій: стосунки новоспеченої пари Віті і Маші; переломом у відносинах Паші і Оксани (чи зможуть вони переступити через біль і образи і почати все з чистого аркуша?); вагітність (чи ні?) Тасі від вчителя історії; нелегка ситуація Саші та Улі; стосунки Альбіни та Вані, у житті яких раптово з’явився колишній коханий дівчини, аферист Гена; і звичайно ж, що буде з Богданом, до якого прийшло перше кохання – мама Паші, і як на це відреагує Маре? До того ж в серіал повертається Карина. Запрошуємо дивитися Київ вдень та вночі 1, 2, 3, 4, 5 сезон онлайн всі + нові серії 2018, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 серія на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Київ вдень та вночі 5 сезон онлайн (2018)


 

Київ вдень та вночі 4 сезон онлайн дивитися (2017)


 

Київ вдень та вночі 3 сезон онлайн (2017)


 

Київ вдень та вночі 2 сезон онлайн


 

Київ вдень та вночі 1 сезон онлайн


 


загрузка...

Оклейн
2018-10-10 06:12:02
Київ архітектуру? чаруючу? ви серйозно, якби не був столицею ніколи б туди не поїхав, жахливе, грязне місто, бандитьське, перспективне хіба що для жителів парочки супутніх депресивних областей таких як полтава, суми, черкаси, чернігів.