Корона

Серіал Корона онлайн дивитися українською

Корона

Назва: Корона / The Crown
Рік: 2016-2018
Сезон: 1 | 2
Жанр: Драма, Історичний
Режисер: Пітер Морґан
Актори: Клер Фой, Мет Сміт
Тривалість: ~ 55 хв.

Опис: Драматичний серіал «Корона» від “Netflix”, заснований на реальних подіях, розповідає історію життя Єлизавети ІІ. Головні герої – члени королівської сім’ї Британії. Події відбуваються в середині минулого столітті.

Молода Єлизавета, британська принцеса, одружується з юним Філіпом. Незабаром після шлюбу у них з’являється син Чарльз. Потім народжується дочка Анна. У цей час у Єлизавети помирає від тяжкої хвороби батько. Дядя дівчат вже давно відрікся від престолу, взявши заміж бідну американку в розлученні.

Єлизаветі довелося стати королевою Англії. Час для правління – не найкращий. У країні економічний занепад, політики не можуть придумати, як знову відновити порядок. Молодій правительці доводиться завойовувати прихильність народу та повагу політиків. Вона мудро налагоджує спілкування з Черчиллем і намагається подати граний приклад народу своєю поведінкою.

За час правління Єлизавети в країні змінилося дванадцять прем’єр-міністрів, і з кожним вона знаходила спільну мову протягом шістдесяти років. Серіал Корона онлайн дивитися українською 1, 2 сезон на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Серіал Корона 1 сезон (2016) онлайн українською


 

Серіал Корона 2 сезон (2017) онлайн українською


загрузка...