Коли ми вдома

Коли ми вдома смотреть онлайн всі серії

Коли ми вдома

Назва: Коли ми вдома
Рік: 2014-2017
Сезон: 1 | 2 | 3
Жанр: Комедія
Актори: Андрій Пономаренко, Олексій Тритенко, Станіслав Боклан, Тетяна Зиновенко
Тривалість: ~ 23 хв.

Короткий опис: «Коли ми вдома» – ситком з елементами скетчшоу. Говорячи просто про жанр, скетчшоу – це невелика п’єса комедійного змісту, де беруть участь кілька персонажів, а сюжетні лінії взагалі між собою ніяк не пов’язані.

У нашому випадку у головній ролі кілька сімей, які таож між собою ніяк не пов’язані. Усі п’ять сімей об’єднує одне: вони не знають один одного, навіть жодного разу не бачилися, але їхні проблеми дуже схожі між собою. Режисер проекту вважає, що завдяки цьому серіалу, кожен з українців може впізнати себе.

Залишилося дізнатися: як правильно подружиться з сусідом? Відповідь проста: потрібно розбити фару на його машині. А коли мати буде розплачуватися за свого сина готівкою, то тут хитрий батько може і заробити. Запрошуємо смотреть Коли ми вдома нова історія 3 сезон (2017) нові серії онлайн від телеканалу “СТБ” на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У 2017 році на телеканалі СТБ відбулася прем’єра 3 сезону комедійного ситкому. Перед глядачами розповідь про сім’ї, від їхнього початку і до кінця. Головні герої цього серіалу – п’ять сімей, п’ять пар, які перебувають на різних етапах відносин. І знову ж таки, один невеликий (або великий?!) нюанс: усі п’ять сімей не знайомі між собою.

Також, особливістю цього серіалу є те, що всі події відбуваються у квартирах, а актори – виключно українці. Такий собі народний ситком. Якою ж мовою говорять персонажі? Максим Литвинов, режисер серіалу, зробив так, що головні герої говорили на трьох мовах: російська, українська і … суржик! Працювати над цим проектом було важко, оскільки кастинг тривав цілий рік, через складність роботи у такому жанрі.

Як україномовний, так і російськомовний глядач дуже легко може впізнати себе в цій комедії, у якій побачить еволюцію подружніх відносин: від раннього етапу і до пенсії. Комедійний серіал Коли ми вдома 3 сезон (2017) нова історія онлайн смотреть на нашому сайті кіно.

1 2 3
 

Коли ми вдома 3 сезон (2017) нова історія


 

Коли ми вдома онлайн смотреть 2 сезон (СТБ)


 

Коли ми вдома онлайн смотреть 1 сезон (СТБ)


загрузка...

ангелина
2018-01-19 18:53:49
комедия крута развлекательна словом круто
ангелина
2018-01-19 18:56:29
ця комедия прикольна супер пупер просто класс