Кохання Мер’єм

Серіал Кохання Мер'єм онлайн дивитися українською

Кохання Мер’єм

Назва: Кохання Мер’єм / Meryem
Рік: 2017-2018
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама
Актори: Фуркан Андіч, Айса Айшін Туран
Тривалість: ~ 45 хв.

Опис: Турецький серіал «Кохання Мер’єм» розповідає про дівчину, яка пожертвувала своїм життям заради коханого чоловіка. Вона закохана в Октая, чоловіка з хорошої і знатної родини. Він почав кар’єру прокурора, збирається домогтися висот у своїй роботі і одружитися з красунею Мер’єм. Закохані обговорюють майбутнє весілля, своє сімейне життя, будують плани на роки вперед. Однак один неприємний випадок перекреслює все, що придумали головні герої.

Причиною проблем стало боягузтво Октая. Він був за кермом свого автомобіля і збив жінку. Замість того, щоб допомогти їй і викликати лікарів, молодий прокурор просто втік. Переляканий і пригнічений, він приїхав додому, знаючи, що жертва загинула на місці. За такий вчинок водій повинен сісти в тюрму, адже він убив людину. Про кар’єру адвоката можна забути, як і про щасливе сімейне життя.

Неочікувано, головна героїня сама сідає до в’язниці, замість свого коханого. Вона не могла допустити, щоб її коханий чоловік позбувся всього, до чого прагнув. Варто йому опинитися за ґратами, як на юридичній діяльності можна поставити хрест. Добра і чиста душа стала вважатися вбивцею після виходу на свободу. Тепер на неї полюють рідні загиблої. Турецький серіал Кохання Мер’єм онлайн дивитися українською всі серії від «1+1» на нашому сайті КіноНаХаті.

1 2 3
 

Серіал Кохання Мер’єм дивитися українською всі серії


загрузка...

Лєна
2018-04-25 15:49:10
Кіно супер