Кохання проти долі

Кохання проти долі онлайн турецький серіал

Кохання проти долі

Назва: Кохання проти долі / Kaderimin Yazildigi Gün
Рік: 2014-2016
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама, Драма
Актори: Озджан Деніз, Хатідже Шенділ, Бегюм Кютюк
Тривалість: ~ 45 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Новий турецький серіал Кохання проти долі розповідає про родину Йорюкхан, яка вже не перший рік проживає в Антакьї. Тут їм вдалося стати своїми людьми, розбагатіти на вирощуванні гранатів. Син сім’ї Кахрамана одружений на дівчині на ім’я Дефне. Мати Кахрамана на ім’я Кіймет давно вже мріє про онуків, однак ті поки не поспішають радувати жінку.

Зараз у пари величезні проблеми, адже Дефне ніяк не вдається завагітніти. Це позначається на її психологічному і душевному стані, адже тиск, яке опиняється на героїню, все більше й більше перестає в претензії. Свекруха вирішує відшукати сурогатну матір для молодої сім’ї. Еліф – бідна дівчина, яка погоджується стати носієм дитини для сім’ї головних героїв. Однак чи погодиться вона потім віддати спадкоємця знатної місцевої сім’ї? Запрошуємо дивитися Кохання проти долі онлайн всі серії в перекладі від телеканалу “1+1” на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Телесеріал дуже швидко набирає популярність серед українських глядачів. Турецька історія кохання змусить глядача плакати і співпереживати головним героям.Сюжет розгортається у місті Антакьї, навколо заможної сім’ї Йорюкхан. Завдяки бізнесу з вирощування гранатів вони дуже скоро розжилися великими статками. Старший син Кахраман одружився на привабливій і гарній дівчині Дефне – їхня партія була дуже вдалою.

Через деякий час мати хлопця починає натякати на онуків. Ось тільки у молодят виникають великі проблеми з цього приводу. У Дефне вже кілька разів траплялися викидні. У результаті лікарі ставлять дружині Кахрамана страшний діагноз – неможливість виносити дитину. Через ряд невдач стосунки молодої пари дуже сильно псуються. Натомість свекруха Киймет не збирається здаватися. Вона знаходить Еліф – дівчину, яка має матеріальні проблеми. Жінка пропонує їй стати сурогатною матір’ю для її онука, на що та відразу ж погоджується. Справа в тому, що її мати перебуває у в’язниці, тому дівчина змушена доглядати за своїми братами і сестрами, які залишилися на її виховання і утримання. Турецький серіал Кохання проти долі онлайн українською всі серії на нашому сайті кіно.

1 2 3
 

Кохання проти долі онлайн українською всі серії (1+1)


загрузка...

валентина
2017-02-07 15:47:37
фильм хороший но не бомба
Настя Кіріченко
2017-02-19 20:15:51
кльовий фільм
Анжела Стадник
2017-11-17 18:46:27
ЧОМУ ОЦІНКА 3,47,А НЕ 5 ГА???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
діана
2017-12-10 21:10:45
клас