Клініка

Серіал Клініка онлайн українською всі сезони дивитися

Клініка

Назва: Клініка / Scrubs
Рік: 2001-2010
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Жанр: Комедія
Режисер: Біл Лоуренс
Актори: Зак Браф, Сара Чок, Дональд Фейсон, Джон Макґінлі
Тривалість: ~ 20 хв.
Мова: Українська + Російська

Короткий опис: Серіал «Клініка» – відомий американський комедійний телесеріал про молодих лікарів Джона Доріана та його приятеля Крістофера Тертці. У лікарні молоді хлопці проходять шлях від початківців-інтернів до професійних лікарів.

При цьому їхній шлях до вершин кар’єри вельми тернистий і не простий. Крім професійних завдань, їм доводиться вирішувати філософсько-психологічні дилеми з властивим американським комедіям гумором а-ля «Американський пиріг». Запрошуємо дивитися Клініка онлайн українською всі сезони на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У клініку «Sacred Heart» щойно надійшли нові інтерни, серед яких зібралися найрізноманітніші молоді люди: здібні і не дуже, веселі і сумні, чоловіки і жінки. Одним з них є Джон Доріан, або просто Джей Ді – вразливий і часом наївний молодий лікар, якому найбільше на світі хочеться схвалення наставників і, мабуть, взаємності від доктора Еліот Рід.

Еліот, незважаючи на чоловіче ім’я і виховання – справжнісінька жінка, яка ні перед чим не зупиниться, щоб стати кращою. Компанію ж їм складають Крістофер Терк, кращий друг Джей Ді по коледжу і його сусід, і багато інших колоритних особистостей. Їм усім доведеться стати справжніми лікарями: нервовими і смиканими, проте кваліфікованими. А допоможуть їм у цьому найкращі фахівці: хитромудрий директор Боб Келсо, який завжди в першу чергу думає про гроші; доктор Кокс, який ненавидить мало не все людство, і старша медсестра Карла Еспіноса – дівчина сувора, але симпатична і більш ніж компетентна. Серіал Клініка онлайн українською всі сезони дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

2 2 3
 

Клініка 1 сезон онлайн українською


 

Клініка 2 сезон онлайн українською


 

Клініка 3 сезон онлайн українською


 

Клініка 4 сезон онлайн (рос)


 

Клініка 5-9 сезон онлайн (рос)


загрузка...

Катерина Савчук
2018-04-08 23:58:51
Задовбала ця реклама, подивитись неможливо!