Еш проти Зловісних Мерців

Еш проти Зловісних Мерців онлайн українською дивитися постер

Еш проти Зловісних Мерців

Назва: Еш проти Зловісних Мерців / Ash vs Evil Dead
Рік: 2015-2016
Сезон: 1 | 2
Жанр: Жахи, Комедія
Режисер: Сем Реймі та ін.
Актори: Брюс Кемпбелл, Люсі Лоулес, Джилл Мері Джонс та ін.
Тривалість: ~ 30 хв.

Короткий опис: Через більш ніж тридцять років після подій, з якими глядачів познайомив фільм «Зловісні мерці» і його продовження, Еш живе в повній самоті, а життя його нагадує вельми жалюгідне животіння. Телесеріал створений за мотивами знаменитої франшизи Сема Реймі, у якій Брюс Кемпбелл зіграв головну роль.

Весь останній час головний герой всіляко уникав свого минулого, у якому було стільки жахів і кошмарів. Але коли навала мерців починає знов загрожувати мирному життю, Еш стає єдиною надією на порятунок від цієї смертоносної напасті. Запрошуємо дивитися серіал Еш проти Зловісних Мерців онлайн 1, 2 сезон на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Багато людей думають, що вони володарі свого життя. Вони вважають, що легко можуть все кинути і поїхати, куди очі дивляться. Але, як показує життя, все це лише ілюзії. Сучасна людина прив’язаний до своєї роботи, сім’ї і будинку. А нашою долею керує випадок.

Так і знаменитий мисливець на зомбі, на ім’я Еш, вважав, що він може все кинути і поїхати. Йому навіть вдалося втекти від цих противних мерців. Все почало налагоджуватися, життя стало прекрасним. Як раптом почалося нове нашестя мерців. Влада не може з ним впоратися, і єдина надія всієї планети – це Еш. Тепер чоловік має взяти в руки зброю і йти в бій. Чи зможе він перемогти зомбі? Чи вийде у нього вижити і почати нове життя, без зомбі? Серіал Еш проти Зловісних Мерців онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі. Очікується продовження серіалу, так що незабаром можна буде насолоджуватися, дивлячись нові серії 2 сезон 2016 року цього телесеріалу.

1 2 3
 

Еш проти Зловісних Мерців 1 сезон онлайн українською (2015)


 

Еш проти Зловісних Мерців 2 сезон онлайн українською (2016)


загрузка...