Епоха честі

Серіал Епоха честі онлайн дивитися українською

Епоха честі

Назва: Епоха честі / Czas honoru
Рік: 2008-2014
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Жанр: Воєнний, Драма
Режисер: Роб Маꥳлліврей
Актори: Мачей Закосьцельнй, Якуб Весоловський, Ян Вечорковскій, Єва Венкель
Тривалість: ~ 45 хв.

Короткий опис: 7 сезонів польського серіалу «Епоха честі» розповідають про боротьбу польських підпільників з німецькими окупантами в часи Другої світової війни.

Четверо молодих підпільників Владек, Михайло (брат Владека), Бронек і Янек, які пройшли навчання у Великобританії для організації опору були закинуті до Варшаву. За їхню винахідливість і скритність їх називали «тихотемними». Четвірка відважних підпільників з II відділу головного штабу ЗВЗ/АК буде протистояти Абверу, СД, Гестапо, ҐРУ та НКВС.

Події телесеріалу відбуваються у Варшаві (Варшавському ґетто), Англії, Італії, Третьому Рейху і в Американській окупаційній зоні Німеччини і Чехословаччини. Запрошуємо дивитися Епоха честі онлайн всі сезони на нашому сайті.

Повний опис
Кожній людині у цьому житті уготований свій час слави. Ось тільки, щоб скористатися своїм шансом і не упустити його, найчастіше потрібна певна частка сміливості і навіть мужності. Тим більше, коли йдеться про часи військові випробування і про людей – патріотів своєї Батьківщини.

Герої польського серіалу – якраз такі люди честі – безстрашні, віддані ідеалам справжніх чоловіків, яким випало жити в страшний період Другої Світової війни. У наші дні їх називають спеціальними агентами. А тоді величали тихотемними солдатами – тобто бійцями невидимого фронту, які вміють бути непомітними. Група молодих поляків на території Англії проходить навчання особливим навичкам. Потім вони переправляються назад до Польщі, окуповану загарбниками.

Хтось із них змушений носити нацистську форму. Інші – маскуються під представників золотої молоді. Але у всіх у них одна мета – боротьба за незалежність своєї країни. А на цій війні всі засоби хороші – від підкупу і шантажу до диверсійних акцій проти іноземного ворога і «рідних» зрадників. Серіал Епоха честі онлайн дивитися українською 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 сезон на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Епоха честі 1 сезон онлайн


 

Епоха честі 2 сезон онлайн


 

Епоха честі 3 сезон онлайн


 

Епоха честі 4 сезон онлайн


 

Епоха честі 5 сезон онлайн


 

Епоха честі 6 сезон онлайн


 

Епоха честі 7 сезон онлайн


загрузка...

татьяна
2017-08-18 12:41:14
КЛАСНИЙ ФІЛЬМ,
Ната
2018-02-20 21:21:00
Дуже хороший фільм. Хочу продовження фільму.