Два з половиною чоловіки

Два з половиною чоловіки онлайн українською

Два з половиною чоловіки

Назва: Два з половиною чоловіки / Two and a half men
Рік: 2003-2015
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
Жанр: Комедія
Режисер: Джеймс Відовз та ін.
Актори: Чарлі Шин, Джон Краєр, Ангус Т. Джоунс та ін.
Тривалість: ~ 00:21:00

Короткий опис: У комедійному телесеріалі розповідається про життя двох братів – Алана і Чарлі та 10-річного хлопчика Джейка. Брати є повною протилежністю один одного, але тим не менше вони ще й виховують Джейка.

Алан після розлучення зі своєю дружиною Джудіт продовжує платити за всіма її рахунках і виконує більшу частину робіт по дому. Чарлі – неперевершений Казанова, який живе в розкішному пляжному будиночку і ніколи в собі ні в чому не відмовляє.

Чарлі дозволив Алану і його синові Джейку пожити у нього. Джейк не знає як себе вести після розлучення батьків: батько всіляко потурає його примхам, дбаючи про сина, а дядько Чарлі в цей же час навчає хлопчика мистецтву Казанови і дорослому житті. Запрошуємо дивитися серіал Два з половиною чоловіки онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Чарлі живе веселим життям закоренілого холостяка в своєму прекрасному особняку в Малібу. Він пише музику для рекламних роликів, що приносить йому гарні гроші, які він успішно спускає на красивих жінок, азартні ігри і на покупку нереальної кількості алкоголю. В один нещасливий день його молодший брат Алан розлучається зі своєю дружиною і просить Чарлі прихистити його з сином Джейком.

Алан натомість повна протилежність Чарлі. Він виріс сором’язливим педантичним невдахою і одружився на своїй першій дівчині. Телесеріал показує життя двох братів, які намагаються примиритися зі звичками і недоліками один одного, а по вихідним ще й виховують сина Алана – нетямущого бовдура Джейка, який набирається досвіду в компанії розпусного алкоголіка дядька і занудного батька. Серіал Два з половиною чоловіки онлайн українською дивитися всі сезони, серії на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Два з половиною чоловіки 1 сезон онлайн


 

Два з половиною чоловіки 2 сезон онлайн


 

Два з половиною чоловіки 3 сезон онлайн


 

Два з половиною чоловіки 4 сезон онлайн


 

Два з половиною чоловіки 5 сезон онлайн


 

Два з половиною чоловіки 6 сезон онлайн


 

Два з половиною чоловіки 7 сезон онлайн


 

Два з половиною чоловіки 8 сезон онлайн


загрузка...

Алексей
2018-03-12 23:05:04
Супер сериал!!!
Сергій Сторчевий
2018-07-07 23:47:05
Чому кацапська реклама присутня?!