Дорога в порожнечу

Серіал Дорога в порожнечу онлайн всі серії смотреть

Дорога в порожнечу

Назва: Дорога в порожнечу
Рік: 2012
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама
Актори: Світлана Смірнова-Марцинкевич, Кирило Жандаров, Олександра Тюфтей
Тривалість: ~ 45 хв.

Короткий опис: Сюжетна лінія серіалу «Дорога в порожнечу» розгортається навколо звичайної провінційної дівчини Марини Бурцевої. Її життя в невеликому містечку Рибальське майже нічим не відрізняється від рутини інших жителів глибинки. Після смерті матері засліплений горем батько Марини втрачає роботу через пристрасть до алкоголю. Але випробування Марини на цьому не закінчуються. Власний батько за грошову винагороду відправляє дівчину до великого міста, по суті, продає її чужим людям. Від неї відмовляються друзі, і відвертається коханий, який був дуже дорогий Марині.

Головна героїня вірить, що зрада, приниження і несподівані випробування долі, які їй доводиться терпіти, одного разу закінчаться, і в її житті з’явиться світла смуга. Їй потрібно мужньо боротися за виживання у жорстокому світі і домогтися права бути почутою і знову коханою. Запрошуємо дивитися Дорога в порожнечу онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Життя Марини Бурцевої неймовірно тяжке. Дівчина зіткнулася з такою кількістю труднощів і випробувань, що іншим і не снилося.Все почалося зі смерті мами. Батько втратив роботу і почав пити. Він допився од того, що все навколо втратило сенс. Його близькі стали чужими людьми, у тому числі і рідна донька. Мізки чоловіки від випивки зовсім вийшли з ладу, і коли йому запропонували продати доньку, він погоджується.

Марина була продана своїм батьком, обманута коханим і зраджена кращими друзями. В один момент життя дівчини перевернулося з ніг на голову. Але Марина не здається, вона бореться з труднощами щодня, намагаючись налагодити своє життя. Звичайно, вона вже не буде колишньою, адже головна героїня більше не вірить людям. Але дівчину обов’язково чекає світле майбутнє. І їй знову доведеться навчитися вірити, прощати і любити. Серіал Дорога в порожнечу онлайн всі серії смотреть на нашому сайті кіно.

1 2 3
 

Дорога в порожнечу онлайн смотреть всі серії


загрузка...

Sergij Guslawskyj
2017-07-08 11:15:23
мокшанської не розумію