Десяте королівство

Десяте королівство постер

Десяте королівство

Назва: Десяте королівство / The 10th Kingdom
Рік: 2000
Сезон: 1
Жанр: Пригоди, Фентезі
Режисер: Девід Карсон
Актори: Кімберлі Вільямс-Пейслі, Скотт Коен, Джон Ларрокет, Діана Вейст та ін.
Тривалість: ~ 01:25:00 х 5 серій

Короткий опис: Вірджинія працює офіціанткою в одному нью-йоркському кафе. Одного разу вона рятує маленьку собачку – зачарованого принца, який втік від злої мачухи з країни Десяти Королівств в паралельний світ. Вірджинія і батько намагаються допомогти Венделу і відправляються в казкову країну.

Чудові спецефекти фентезійного міні-серіалу переплітають загадкові події в єдиний клубок, залишаючи глядача в напрузі до останнього кадру. Запрошуємо дивитися Десяте королівство онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Наш світ – далеко не єдиний. Десь в паралельній Всесвіту існують дев’ять чарівних Королівств, які були засновані героїнями казок: Червоною Шапочкою, Білосніжкою та іншими. На сьогодні внук Білосніжки, принц Венделл, готується зійти на престол, щоб стати добрим і справедливим правителем, проте, на його шляху встає мачуха – Зла Королева, яка перебувала в темниці, але втекла звідти за допомогою Короля Тролів і його трьох дітей.

Зла Королева прагне правити чарівної країною, але щоб ніхто не завадив їй вчинити державний переворот, від принца їй позбавлятися не можна, так що вона міняє тілами свого вірного пса і Венделла. Однак плани злої Королеви опиняються під загрозою, коли принц Венделл втікає і за допомогою дзеркала подорожей переміщається в наш сучасний світ, а саме в Нью-Йорк. Тут він зустрічає юну Вірджинію, пересічну офіціантку, та її батька Ентоні, які вирішують допомогти принцу. Зовсім скоро головні герої опиняються в світі Дев’яти королівств, а їх переслідують прислужники злої Королеви, троє тролів і підступний Вовк. Серіал Десяте королівство онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Десяте королівство онлайн українською


загрузка...

Тетяна
2015-11-22 16:41:20
Сериал супер