Бруклін 9-9

Бруклін 9-9 постер

Бруклін 9-9

Назва: Бруклін 9-9 / Brooklyn Nine-Nine
Рік: 2013-2016
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4
Жанр: Комедія
Режисер: Даніель Джей Ґур, Майкл Шур
Актори: Енді Семберґ, Андре Броґер, Террі Крюс, Мелісса Фумеро та ін.
Тривалість: ~ 22 хв.

Короткий опис: Телесеріал «Бруклін 9-9» – комедійний поліцейський серіал, який розповідає про те, що буває, коли талановитий, але безтурботний і досить легковажний детектив і група його різношерстих колег отримують нового серйозного начальника. Запрошуємо на безкоштовний перегляд серіалу Бруклін 9-9 онлайн на нашому сайті КіноНаХаті. Тут кожен знайде всі серії та сезони.

Повний опис
Головний герой серіалу Джек Перальта ніколи не сприймав свою роботу всерйоз, не намагався працювати на повну і не дуже дотримувався правил. Так тривало, поки у відділі не з’явився новий керівник, капітан Рей Холт.

Містер Холт вірить в закони і правила, ці два поняття для нього святі, і він не зраджував їм протягом всієї своєї кар’єри. А ось копи в 99 ділянці Брукліна вже давно від всього цього відвикли. Колеги Джека – всі відмінні професіонали, але вони безумовно втратили поняття того, що значить дисципліна.

Герої серіалу змагаються один з одним, дратують один одного, розпускають плітки і фліртують, але при цьому вони завжди зуміють підставити один одному дружнє плече і прикрити в потрібну хвилину спину. Серіал Бруклін 9-9 онлайн 1, 2, 3, 4, 5 сезон дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі. Очікується продовження зйомок проекту, так що незабаром можна буде насолоджуватися, дивлячись 4 сезон та нові серії 2016 року телепроекту.

1 2 3
 

Бруклін 9-9 1 сезон онлайн українською

 

Бруклін 9-9 2 сезон онлайн українською

 

Бруклін 9-9 3 сезон онлайн українською


 

Бруклін 9-9 4 сезон онлайн українською


 

Бруклін 9-9 5 сезон онлайн дивитися (рос)


загрузка...