Брати по зброї

Брати по зброї (2001) онлайн українською дивитися

Брати по зброї

Назва: Брати по зброї / Band of Brothers
Рік: 2001
Сезон: 1
Жанр: Воєнний
Режисер: Філ Олден Робінсон та ін.
Актори: Даміан Льюіс, Донні Волберґ, Рон Лівінґстон та ін.
Тривалість: ~ 00:55:00

Короткий опис: Телесеріал переносить нас у часи Другої світової війни.

1942 й рік, штат Джорджія, тренувальний табір у Токкоа. Група добровольців проходить військову підготовку в парашутно-десантних військах. Кожен день новобранцям доводитися проходити суворі випробування. Будь-яка непокора карається жорстокою розправою лейтенанта Собела. Проте, не зважаючи на всі труднощі, молоді бійці підтримують один одного. Вони стають як одна сім’я, як брати, готові в будь-який момент пожертвувати своїм життям заради іншого. І скоро така можливість їм випаде. Запрошуємо на перегляд серіалу Брати по зброї онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У центрі подій непроста, драматична історія роти військово-морських піхотинців під назвою «Easy». Її командир – лейтенант Річард Вінтерс – гідний приклад хоробрості, відваги і героїчної мужності. Рядовим бійцям доведеться пройти героїчний бойовий шлях, починаючи від тренувальних таборів в Джорджії, потім висадитися в Нормандії, стати учасниками кровопролитної битви під кодовою назвою «Маркет Ґарден» і взяти участь в Бастонській битві.

Прості солдати, яким трапилася нагода пройти суворі уроки війни, згодом, стануть справжніми героями для своєї країни. Вони потраплять у розпал військових дій, де не буде місця відпочинку і спокою. Тут кожна мить на вагу золота. Їм доведеться ще багато чого побачити, пережити обстріли, втрати близьких друзів, виконувати нездійсненні наказів офіцерів, бачити, як гинуть прості люди. Усі вони по-справжньому пізнають, що таке війна. Ці почуття вони запам’ятають на все своє життя. Серіал Брати по зброї онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Брати по зброї (2001) онлайн українською дивитися


загрузка...