Зоряні війни: Епізод 7: Пробудження сили

Зоряні війни: Епізод 7: Пробудження сили онлайн українською дивитися постер

Зоряні війни: Епізод 7: Пробудження сили

Назва: Зоряні війни: Епізод 7: Пробудження сили / Star Wars: Episode VII – The Force Awakens
Рік: 2015
Жанр: Бойовик, Фантастика, Пригоди
Режисер: Джей Джей Абрамс
Актори: Адам Драйвер, Гаррісон Форд, Керрі Фішер, Енді Серкіс та ін.
Тривалість: 02:18:00
Завантажити: .avi (2.18 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: Минуло тридцять років з того моменту, як Люк Скайвокер разом зі своїми вірними друзями здолали Імперію, тим самим поставивши крапку в тривалій війні. Тепер він, Принцеса Лея, Хан Соло і багато інших персонажів сильно постаріли. Зате у них є діти, які готові стати гідними послідовниками їхньої справи, адже Зло знову прокинулося.

Дарта Вейдера просто так не вбити, як виявилося. Сила пробудилась, щоб почати будувати нову Імперію, яка тепер буде сильнішою і могутнішою. Чи зможуть нові джедаї бути такими ж сміливими і встояти проти нанесених ударів імперських прихильників? Чи проявлять вони свою відвагу належним чином, щоб покласти край можливої війни ще в її зародку? Чия сторона Сили переможе цього разу: Темна чи Світла? Запрошуємо дивитися Зоряні війни 7: Пробудження сили онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Давним-давно, в далекій-далекій галактиці долі безлічі планет визначалися балансом «сили», енергетичного поля, управління яким було підвладне небагатьом лицарям-джедаям. Залежно від обраного ними шляху духовного розвитку і сторони сили, Світлої або Темної, джедаї сприяли підтримці в галактиці миру і порядку або, навпаки, піддавалися егоїстичним прагненням і вносили в неї розбрат і хаос.

Після того, як Енакін Скайвокер і його діти зіграли свою роль у відновленні балансу сили, пройшло вже 30 років. Старі війни відгриміли в галактиці, але на планети насувається нова небезпека. Сила пробуджується, і ті, кому вона підвладна, готуються використовувати її у власних цілях. Вічна боротьба між світлом і темрявою ось-ось продовжиться знову під небесами не однієї планети, і на чиєму боці перемога виявиться цього разу, не відомо навіть наймудрішим мешканцям галактики, які ще пам’ятають битви затяжної галактичної громадянської війни. Фільм Зоряні війни 7: Пробудження сили онлайн українською дивитися та скачать торрент на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Зоряні війни: Пробудження сили (2015) онлайн дивитися

Player #1


Player #2
Скачати фільм Зоряні війни: Епізод 7: Пробудження сили українською торрент: .avi (2.18 GB, torrent, Ukr)


загрузка...

ПоганоМожна й кращеНепоганоДостойноРекомендую (14: 4.29)
Loading...