Зоряні війни: Епізод 3 – Помста сітхів

Зоряні війни: Епізод 3 онлайн українською дивитися

Зоряні війни: Епізод 3 – Помста сітхів

Назва: Зоряні війни: Епізод III – Помста сітхів / Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith
Рік: 2005
Жанр: Фантастика, Бойовик, Пригоди
Режисер: Джордж Лукас
Актори: Юен МакҐреґор, Наталі Портман, Хайден Крістенсен та ін.
Тривалість: 02:20:00

Короткий опис: Третій епізод фантастичної саги «Зоряні війни». Кінокартина нагороджена премією «Оскар» за кращий грим і премією «MTV Movie Awards» за кращого лиходія.

На престол темних сил встає Дарт Вейдер, колишній учасник партизанського руху Енакін. Надія на порятунок у людей майже вичерпалася. Починається жорстока і кровопролитна війна між темною імперією і джедаями. Ніхто не знає, коли настане кінець клонічних воєн. Запрошуємо дивитися Зоряні Війни Епізод 3 онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У галактиці йде війна між Республікою і силами сепаратистів. Рятуючи канцлера Палпатина, якого захопили дроїди Конфедерації, Енакін Скайвокер б’ється з графом Дуку, якого спочатку обеззброює, а потім вбиває його. Обі-Ван, наставник Енакіна, стурбований такою поведінкою учня, тому що вбивство беззбройного наближає Енакіна до темної сторони Сили, і це може перетворити джедая в сітха, що порушить баланс сили і в кінцевому підсумку призведе до нового протистояння.

Джедая Енакін відчуває стурбованість на душі: він знаходиться в таємному шлюбі з Падме Амідалой, а джедаю не можна мати сім’ю, та й обстановка перед початком громадянської війни не йде на користь. Незабаром Енакін доручають стежити за передбачуваним зрадником – канцлером Палпатіном. У житті Енакіна настає переломний момент: бесіди з Палпатіном викликають в його душі все більше сумнівів і джедай все більше схиляється на темну сторону Сили. Фільм Зоряні Війни Епізод 3 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

black formal dresses store 2 3
 

Зоряні війни 3 (2005) онлайн українською дивитися


загрузка...

Де
2017-11-21 19:08:20
Ах ф
Андрій Гаращенко
2017-12-22 11:18:34
Що за нерд це все так неякісно переклав??