Зоряні Війни: Епізод 1 – Прихована загроза

Зоряні Війни Епізод 1 онлайн українською дивитися

Зоряні Війни: Епізод I – Прихована загроза

Назва: Зоряні Війни: Епізод I – Прихована загроза / Star Wars: Episode I – The Phantom Menace
Рік: 1999
Жанр: Фантастика, Бойовик, Пригоди
Режисер: Джордж Лукас
Актори: Лайам Нісон, Юен МакҐреґор, Наталі Портман, Джейк Ллойд та ін.
Тривалість: 02:16:00

Короткий опис: Перша з шести частин про міжгалактичні війни. Бойовик нагороджений кінопремією «MTV Movie Awards» за кращі екшен-сцени і номінований на кінопремію «Оскар» за кращий звук, кращий монтаж і кращі візуальні ефекти. Фільм зібрав більше $ 920 000 000 в усьому світі.

У кінокартині розповідається про життя країни Набу. Грандіозний конфлікт назріває на очах безсилої королеви: торговці, які прилітають з інших планет, не хочуть платити податок. Тоді республіканці посилають двох джедаїв на переговори. Запрошуємо дивитися Зоряні Війни Епізод 1 онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Колись ситх Дарт Вейдер був джедаєм Енакіном Скайвокером, а його наставником і другом був Обі-Ван-Кенобі. Це історія їхньої зустрічі і навчання Енакіна майстерності джедїв.За 10 років до воєн клонів, що призвели до Громадянської війни, Квай-Гон і його учень Обі-Ван виконували роль послів з вирішення конфлікту між Торговою Федерацією і периферійної планетою Набу. У них не вийшло провести переговори через втручання Дарта Сідіуса – повелителя ситхів, який задумав викрадення Падме Амідали – королеви планети Набу.

Обі-Ван і Квай-Гон рятують Падме і відриваються від переслідувачів, але корабель королеви пошкоджений, і екіпажу доводиться здійснити аварійну посадку на планеті Татуїн для проведення термінового ремонту. На планеті джедаї зустрічають хлопчика Енакіна Скайвокера, дуже чутливого до Сили. Не виключено, що Енакін є тим самим Обраним, який принесе мир в галактику. Щоб дізнатися це, джедаям і Енакіну доведеться подолати безліч перешкод. Фільм Зоряні Війни Епізод 1 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Зоряні Війни: Епізод 1 (1999) онлайн дивитися


загрузка...