Загублене місто Z

Загублене місто Z онлайн дивитися українською постер

Загублене місто Z

Назва: Загублене місто Z / The Lost City of Z
Рік: 2016
Жанр: Пригоди
Режисер: Джеймс Ґрей
Актори: Чарлі Ганнем, Роберт Паттінсон, Сієнна Міллер
Тривалість: 02:21:00

Короткий опис: Легендарна країна Ельдорадо розбурхувала уми багатьох мандрівників минулого, навіть наукові кола цікавилися цим загадковим місцем. Багато років ця назва то спливала, то забувалася, але повністю інтерес до неї не згасав ніколи. Якщо відчайдушні голови жадали відкрити його заради збагачення, то вчених і дослідників більше цікавила теорія про таємничу цивілізацію, яка могла ховатися глибоко в джунглях Південної Америки.

Англійський мандрівник і геодезист Персі Фоссет був одним з їх числа. На початку 20-го століття він кілька разів здійснювали подорож у бразильську сельву, звабившись на чутки про таємниче мертве місто. Згідно з його теорією це були залишки забутої Цивілізації нащадків Атлантиди, яку він охрестив як “Z”. Перша Світова завадила його планам завершити дослідження. Після війни йому вдалося знайти джерела фінансування і у 1925 році Фоссет вирушає у свою головну експедицію. Запрошуємо дивитися Загублене місто Z онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Кінострічка розповідає про життя полковника Персифаля Фосетта. Цей офіцер англійської армії доклав великих зусиль для освоєння диких земель, розташованих на території Бразилії. Інфекційні захворювання робили експедиції у цих місцях вкрай небезпечними. Головним відкриттям цього хороброго офіцера було покинуте місто, яке знаходилося у нетрях джунглів. Полковник дав йому назву “Z”.

У наукових колах розгорілися суперечки, що собою являє цей таємничий населений пункт. Персі вважав, що він належав імперії інків. Його ж опоненти доводили, що тут знаходилося найдавніше королівство. У 1925 році Фосетт залишає цивілізацію і пускається разом з сином у подорож. Причому, перед тим, як вийти у дорогу, він попросив у разі свого зникнення не споряджати пошукову експедицію.

Що потім сталося з родиною Фоссета – чи загинули вони від хвороб чи стали жертвами дикунів, до сих пір не знає ніхто. Ця картина в деякій мірі відкриває завісу над таємницею, яка після стількох років турбує багатьох людей. Фільм Загублене місто Z онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

3 2 1
 

Фільм Загублене місто Z (2016) онлайн дивитись українською


загрузка...

Sergij Guslawskyj
2017-08-12 14:18:33
не поширюйте кацапською