У серці моря

У серці моря онлайн українською дивитися постер

У серці моря

Назва: У серці моря / In the Heart of the Sea
Рік: 2015
Жанр: Пригоди
Режисер: Рон Говард
Актори: Кріс Гемсворт, Кілліан Мерфі, Бен Вішоу та ін.
Тривалість: 02:02:00

Короткий опис: Сюжет кінострічки розповідає про долю екіпажу массачусетського китобійного судна «Ессекс» у складі двох десятків моряків, які вирушили на промисел у 1819 році. Майже півтора з лишком роки корабель успішно борознив простори океану, виловлюючи рибу, поки восени 1820 раптово не зустрівся з гігантським кашалотом. Морський гігант швидко потопив «Ессекс», а команді судна, щоб вижити, довелося пересісти в кволі шлюпки. Протягом тринадцяти тижнів вони дрейфували у відкритому океані, у тисячах кілометрах від рідної землі, без якої-небудь їжі та води, живлячись лише повільно згасаючим вогником надії на порятунок. Запрошуємо дивитися У серці моря онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
1819, штат Массачусетс. Судно під назвою «Ессекс» вирушає в океан на китобійний промисел. На його борту знаходиться близько двох десятків людей. Команда відважних моряків не очікувала, що цього разу на воді на них уже чекає небезпека. Більше року корабель успішно виконував свою роботу, поки раптово сам не став здобиччю. Судно було дуже сильно пошкоджено, причиною чому послужило зіткнення з величезним кашалотом.

Команді моряків нічого не залишалося, окрім як покинути корабель і взяти решту шлюпок, щоб плисти у відкритому океані, поки вони не доберуться до суші. Близько трьох місяців їм довелося провести посеред океану, щодня здійснюючи боротьбу проти сил природи. Ті моряки, які залишилися живими зробили все, що від них залежало, аби дістатися додому і розповісти про свій подвиг. Фільм У серці моря онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм У серці моря (2015) онлайн українською


загрузка...