Тутанхамон: Прокляття гробниці

Прокляття фараона Тута онлайн дивитися українською

Прокляття фараона Тута

Назва: Тутанхамон: Прокляття гробниці / Прокляття фараона Тута / The Curse of King Tut’s Tomb
Рік: 2006
Жанр: Пригоди, Фентезі
Режисер: Рассел Малкей
Актори: Каспер Ван Дін, Джонатан Хайд, Леонор Варела
Тривалість: 02:50:00

Короткий опис: Для дослідників і життя, і смерть молодого єгипетського правителя з туманних часів до цієї пори залишається загадкою, основою для гіпотез і домислів, а майже сто років тому, у 1922-му році, на пошуки гробниці Тутанхамона вирушили Морґан Сінклейр і Денні Фремонт – два цікавих археолога.

Їм відомо, що в піраміді зберігся артефакт, і обидва хочуть заволодіти цим стародавнім скарбом. Цілі, правда, у колег різні – один прагне використовувати артефакт для користі всього людства, іншому хочеться отримати владу над світом. Запрошуємо дивитися Тутанхамон: Прокляття гробниці онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Захопливий фільм, знятий у кращих традиціях пригодницького фентезі, занурить вас у таємничий світ стародавніх єгипетських легенд. З незапам’ятних часів існує переказ про смарагдовий щит, який служив сполучною ланкою між світами живих і мертвих.

Відомий багатьом, величний правитель Єгипту Тутанхамон одного разу розбив цей щит, щоб запобігти проникненню темних сил у своє царство. Щит розлетівся на чотири уламки, які довгі тисячоліття перебували в різних частинах світу, недоступних людству.

Ці найцінніші артефакти мають величезну магічну силу, з їхньою допомогою можна добитися навіть тотального контролю над усіма людьми. Саме до цього і прагне одна таємна організація, що складається з дуже впливових людей. Вони відправляють на пошуки уламку щита свою людину. Паралельно, пошуками щита займається інший археолог, що не переслідує мети поневолити світ. Боротьба добра зі злом тісно переплітається з таємницями і загадками життя, правління і смерті Тутанхамона. Фільм Тутанхамон: Прокляття гробниці онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Тутанхамон: Прокляття гробниці (2006) онлайн українською


загрузка...