Три мушкетери

Фільм Три мушкетери (2011) онлайн дивитися українською

Три мушкетери

Назва: Три мушкетери / The Three Musketeers
Рік: 2011
Жанр: Пригоди
Режисер: Пол В. С. Андерсон
Актори: Лоґан Лерман, Метью Макфейден, Люк Еванс, Рей Стівенсон, Мілла Йовович, Орландо Блум, Крістоф Вальц
Тривалість: 01:51:00

Опис: Пригодницький фільм «Три мушкетери» – найбільш часто екранізований роман Олександра Дюма. У 2011 році публіці була представлена нова інтерпретація знаменитого твору класика.

Дія картини розвивається на початку 17 століття. Трійця королівських мушкетерів – Портос, Араміс і Атос, а також дівчина останнього, Міледі, проникають у секретне сховище, з якого вони крадуть креслення, створені Леонардо да Вінчі. Однак, Міледі виявляється зрадницею, вона передає викрадені папери герцогу Бекінгему, а друзі залишаються ні з чим. Герцог починає будівництво літаючого корабля за кресленнями.

Далі дія переноситься на рік. До столиці Франції прибуває молодий Д’Артаньян, повний ентузіазму та бажання служити королю. Дорогою він примудряється образити всіх трьох мушкетерів, які викликають юнака на дуель. Однак, у призначену для поєдинку годину героїв ловлять гвардійці, службовці кардиналу Рішельє. Атос, Араміс, Портос і Д’Артаньян, забувши про розбіжності, вступають у сутичку з ворогом, після якої їм всім судилося стати нерозлучними друзями і пережити безліч неймовірних пригод. Фільм Три мушкетери онлайн українською дивитися на сайті КіноНаХаті.

1 2 3
 

Три мушкетери (2011) онлайн українською


загрузка...