Світ Юрського періоду

Світ Юрського періоду постер

Світ Юрського періоду

Назва: Світ Юрського періоду / Jurassic World
Рік: 2015
Жанр: Бойовик, Фантастика, Пригоди, Трилер
Режисер: Колін Треворроу
Актори: Кріс Претт, Джуді Грір, Брайс Даллас Ховард та ін.
Тривалість: 02:04:00
Завантажити: .avi (2.18 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: Події фільму відбуваються через 22 роки після того, як Парк Юрського періоду був закритий від очей простих туристів. Зараз на його місці, на острові Фублар, веде свою роботу новий парк. Він був задуманий ще Джоном Хеммондом, і ось тепер його напрацювання нарешті втілилися в життя. Тематичний парк не так сильно затребуваний, як того хотілося його власникам, тому вони розробили стратегію з метою збільшення відвідуваності.

У центрі парку керівництво вирішило розмістити новий унікальний атракціон, аналогів якому ще не було. З його допомогою, як сподіваються власники паркової території, кількість відвідувачів має збільшитися в десятки разів. Правда, вони трохи не розрахували, що ці хижі тварини, яких розглядатимуть люди, можуть без особливих зусиль вибратися з клітки, що призведе до фатальних наслідків. Запрошуємо дивитися Світ Юрського періоду онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Події в Парку юрського періоду давно вже забуті. Через два десятки років на острові Нублар на повну працює парк подібної тематики, який давним-давно задумав Джон Хеммонд. Але з плином часу розваги подібного роду більш не актуальні і колись успішний бізнес занепадає. Тому відвідуваність парку стрімко падає і компанії, що володіє парком, доводиться вдаватися до екстрених заходів і максимально привертати увагу громадськості.

Так, на території парку з’являється новий атракціон, який тут же створює багато галасу навколо себе. Наплив бажаючих випробувати новий атракціон не змушує на себе довго чекати і гості знову на порозі парку. Але ніхто, ні власники, ні його відвідувачі і любителі екстриму не підозрюють, що нова розвага може обернутися непоправними наслідками. Фільм Світ Юрського періоду онлайн українською дивитися та скачать торрент на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Світ Юрського періоду (2015) онлайн дивитися

Скачати фільм Світ Юрського періоду українською торрент: .avi (2.18 GB, torrent, Ukr)


загрузка...