Страшилки

Страшилки онлайн українською дивитися постер

Страшилки

Назва: Страшилки / Goosebumps
Рік: 2015
Жанр: Фентезі, Пригоди
Режисер: Роб Леттерман
Актори: Кен Маріно, Джек Блек, Одейя Раш
Тривалість: 01:43:00

Короткий опис: Читаючи книги, варто дотримуватися обережності: хто знає, яке зло може таїтися серед сторінок? Набагато частіше страх наводять на читачів літературні персонажі, створювані багатою уявою автора твору. Але так буває далеко не завжди. Наприклад, серія романів, присвячених монстрам, яка вийшла з-під пера американського літератора Роберта Стайна, слугує свого роду щитом, що утримує жахливих створінь з потойбічного світу від проникнення в світ людей. Але одного разу в захисті виникає пролом. І ті, про кого читали мільйони шанувальників творчості письменника, вириваються на свободу. Запрошуємо дивитися фільм Страшилки онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Що ж послужило причиною події, що поставила наш світ на межу знищення? Все починається з того, що юний Зак, зовсім недавно переїхав з родиною на нове місце проживання, знайомиться з симпатичною сусідкою – дочкою відомого письменника, який працює в жанрі трилер. Нова приятелька Ханна досить швидко зближується з товариським хлопцем. І незабаром Зак дізнається від подруги страшну таємницю, яка не підлягає розголошенню: насправді всі монстри реальні, а її батько не тільки створює романи, але і є свого роду стражем, що охороняє світ людей від вторгнення льодових кров істот.

Молодий чоловік клянеться зберегти таємницю, і Ханна вірить йому. Але всі обережності літератора виявляються марні перед обличчям підліткової цікавості. Зваблений цим почуттям, юнак намагається проникнути за завісу таємниці творчості Стайна. Чудовиська, що живуть на сторінках літературних творів, покидають звичне середовище перебування, перетворюючи навколишню дійсність у справжній кошмар.

Ханна і Зак вирішують самостійно повернути чудовиськ зі сторінок романів назад в ув’язнення. Заручившись підтримкою друзів, вони вирушають у повну небезпек подорож по Лабіринту Жахів. Чи вдасться їм впоратися з покладеною на них місією або цей світ приречений залишитися у владі монстрів, породжених свідомістю письменника? Фільм Страшилки онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Страшилки (2015) онлайн дивитися


загрузка...