Скарб Амазонки

Фільм Скарб Амазонки (2003) онлайн дивитися українською

Скарб Амазонки

Назва: Скарб Амазонки / The Rundown
Рік: 2003
Жанр: Пригоди, Комедія
Режисер: Пітер Берґ
Актори: Двейн “Скеля” Джонсон, Шон Вільям Скотт
Тривалість: 01:44:00

Короткий опис: Дуейн Джонсон і Шонн Вільям Скотт у комедійному пригодницькому бойовику Пітера Берґа.

Громила Бек – професіонал у справі вибивання боргів. Після чергового виконаного завдання до нього надходить пропозиція, від якого не можна відмовитися – велика й авторитетна людина, «хрещений батько», просить його вирушити в джунглі Амазонки і привезти додому непутящого сина-афериста Тревіса. За виконання завдання належать хороші гроші. Бек, не роздумуючи, погоджується, не здогадуючись про те, які випробування на нього чекають попереду. Запрошуємо дивитися Скарб Амазонки онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Громила Бек – фахівець з “вибивання”. За розумні гроші він може “вибити” старий боржок, потрібну річ або навіть цілу людину. Бек працює на боса мафії, але одержимий ідеєю зав’язати і відкрити власний ресторан. Для цього йому потрібно виконати останнє завдання – вирушити в джунглі Амазонки і знайти там якогось Тревіса – недолугого синка боса.

На його шляху встає Хетчер – господар золотої копальні, маніяк-садист і рабовласник по суті. Хетчеру потрібен Ель Гато де Діабло – старовинний золотий ідол, місцезнаходження якого відомо Тревісу. Ідол також потрібен місцевим повстанцям – вони вважають, що зможуть з його допомогою відвоювати свою свободу. Усе це разом становить велику проблему, а Беку проблеми не потрібні. Фільм Скарб Амазонки онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Скарб Амазонки (2003) онлайн дивитися


загрузка...