Пірати Карибського Моря: Скриня мерця

Пірати Карибського Моря: Скриня мерця онлайн українською

Пірати Карибського Моря: Скриня мерця

Назва: Пірати Карибського Моря: Скриня мерця / Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest
Рік: 2006
Жанр: Фентезі, Пригоди
Режисер: Гор Вербінські
Актори: Джонні Депп, Орландо Блум, Кіра Найтлі та ін.
Тривалість: 02:31:00

Короткий опис: Другий фільм з популярної франшизи про захопливі пригоди в Карибському морі. Кінострічка отримала премію «Оскар» за кращі спецефекти, а також три номінації – за декорації, звук і монтаж звуку. Виконавець головної ролі, актор Джонні Депп, був номінований також на премію «Золотий глобус». У «Скрині мерця» на глядача чекає ще більше пригод та екшену. Запрошуємо дивитися Пірати Карибського Моря 2 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Як свідчить одна легенда, проклятий корабель-примара «Летючий Голландець» борознить моря і океани, капітан якого, жахливий пірат Деві Джонс, шукає всюди нещасних моряків і забирає їх у вічне рабство – служити на свій корабель. Для відчайдушного пірата Джека Спарроу це не просто легенда, а цілковита реальність. Багато років тому Джек уклав з Деві Джонсом договір, і зараз настав час розплати – Джек повинен віддати капітану свою душу. І, якщо капітан «Чорної перлини» не зможе знайти вихід із такого безнадійного становища, то він буде приречений провести залишок днів у рабстві в потойбічному світі, у команді піратів проклятого корабля.

Хитрий Джек не впадає у відчай: він відправляє на «Летючий Голландець» довірливого Вілла Тернера, який зустрічає серед слуг Деві Джонса свого батька. Тут же, на кораблі, Вілл отримує в свої руки ключ, який відкриває заповітну скриню мерця – у ній зберігається серце Деві Джонса. Кожен, хто буде володіти скринею, зможе управляти безсмертним капітаном.

Тепер головна мета Вілла – відшукати скриню, щоб звільнити свого батька. Але за серцем Деві Джонса, як з’ясовується, полює не тільки він один – у Тернера відразу кілька небезпечних суперників, серед яких і Джек, який мріє таким способом позбутися від прокляття, що тяжіє над ним. Фільм Пірати Карибського Моря 2 онлайн українською мовою дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Пірати Карибського Моря: Скриня мерця онлайн українською


загрузка...

Кет
2017-05-26 19:11:01
Мене задовбала ваша реклама вільних соц мереж, чао, більше на цьому сайті мене не буде