Пірати Карибського Моря: Прокляття чорної перлини

Пірати Карибського Моря: Прокляття чорної перлини онлайн українською

Пірати Карибського Моря: Прокляття чорної перлини

Назва: Пірати Карибського Моря: Прокляття чорної перлини / Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Рік: 2003
Жанр: Фентезі, Пригоди
Режисер: Гор Вербінські
Актори: Джонні Депп, Орландо Блум, Кіра Найтлі, Джеффрі Раш та ін.
Тривалість: 02:23:00

Короткий опис: Перша частина успішної пригодницької франшизи. Фільм зібрав понад 650 млн доларів по всьому світу.

У фільмі розповідається про затяжну війну між морськими піратами і урядом Великобританії. Одним з головних представників піратів є капітан Джек Спарроу. У боротьбі проти ворога Джек знайомиться з Віллом Тернером, сином бідного коваля, і Елізабет Свонн, аристократкою за походженням. Разом вони доведуть владі, що пірати ще здатні на благородні вчинки і можуть дати бій будь-якому супротивникові. Запрошуємо дивитися Пірати Карибського Моря 1 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Пригодницька кінострічка переносить нас у світ морських пригод з піратами. Капітан Джек Спарроу колись служив у морській гвардії короля, але потім за збігом обставин став піратом і почав борознити морські простори на своєму кораблі під назвою «Чорна перлина».

У Джека є злісний ворог – пірат Барбосса. Злісний він тому, що викрав у Джека його корабель, а за одно і доньку губернатора Елізабет. Визволити юну красуню намірився її друг дитинства, закоханий у неї по вуха хлопець Вілл Тернер. Відшукати ж пірата може тільки пірат, тому Вілл визволяє з в’язниці капітана Джека Спарроу, щоб той допоміг йому. Для Джека це хороша можливість повернути свою викрадену «Чорну Перлину». Фільм Пірати Карибського Моря 1 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Пірати Карибського Моря: Прокляття чорної перлини онлайн українською


загрузка...