Пірати Карибського Моря: На краю світу

Пірати Карибського Моря: На краю світу онлайн українською

Пірати Карибського Моря: На краю світу

Назва: Пірати Карибського Моря: На краю світу / Pirates of the Caribbean: At World’s End
Рік: 2007
Жанр: Фентезі, Пригоди
Режисер: Гор Вербінські
Актори: Джонні Депп, Орландо Блум, Кіра Найтлі та ін.
Тривалість: 02:49:00

Короткий опис: Третя частина «Пірати Карибського Моря: На краю світу» є одним з кращих фільмів 2007 року. Стрічка зібрала понад 960 млн доларів по всьому світу. У кінокартині мова йде про пригоди капітана Джека Спарроу і його друзів Вілла Тернера і Елізабет Свонн.

Цього разу Вілл і Елізабет всіма силами намагаються врятувати свого друга Джека. Для цього вони об’єднали свої зусилля з колишнім ворогом Барбоссою і вирушили усі разом на край світу. Натомість в подальшому Елізабет потрапляє до рук піратів-чужинців, і тепер їй на допомогу прийде сам капітан Джек і коханий Вілл. Запрошуємо дивитися Пірати Карибського Моря 3 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Джек Горобець як завжди не може без небезпечних пригод. Тепер він знаходиться в полоні. До нього на допомогу поспішать, Вілл разом з коханою Елізабет. Заради порятунку Джека їм доведеться об’єднатися зі своїм недругом капітаном Барбоссою.

Вони знаходять корабель, збирають свою команду, і тримають свій шлях на край світу до водоспаду, у який впав не один корабель. Їхній корабель не стане винятком. Рятувати доведеться не тільки Джека, але і звільняти Елізабет з полону піратів. Як виявилося, рятувати її буде не тільки коханий Вілл, але і сам капітан Джек Спарроу. Фільм Пірати Карибського Моря 3 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Пірати Карибського Моря: На краю світу онлайн українською


загрузка...