Обладунки Бога 3: Місія Зодіак

Обладунки Бога 3: Місія Зодіак онлайн українською

Обладунки Бога 3: Місія Зодіак

Назва: Обладунки Бога 3: Місія Зодіак / Chinese Zodiac
Рік: 2012
Жанр: Пригоди, Бойовик, Комедія
Режисер: Джекі Чан
Актори: Джекі Чан, Квон Сан
Тривалість: 02:03:00

Короткий опис: Фільм «Обладунки Бога 3: Місія Зодіак» – дванадцять бронзових статуеток колись прикрашали Літній палац династії Цинь. Пройшли роки, у 19 столітті імператорська резиденція була розграбована, а скульптури у вигляді голів тварин безслідно зникли. Сьогодні повернути їх до Китаю – справа честі. Таке під силу лише Джей Сі, знаменитому «Азіатському яструбу» – відважному шукачеві скарбів.

Багатий антиквар і колекціонер пропонує йому захопливу і непогано оплачувану подорож, метою якої є шість фігурок з безцінного набору. Своє турне Джей і його помічники починають з Франції, де в одному зі стародавніх замків зберігаються дві колекційні статуетки. Підібратися до них непросто – у Шато Марсо надійна охорона, але Джей заручається підтримкою двох помічниць – співвітчизниці Коко і француженки Катрін. Заради повернення викрадених скульптур вони ладні об’їхати весь світ, і разом з Джеєм направляються у Сідней, Мексику, на острови Вануату і навіть до Риги. Але головний сюрприз на головних героїв чекає у Китаї. Запрошуємо дивитися Обладунки Бога 3: Місія Зодіак онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Легендарний актор Джекі Чан продовжує радувати глядачів своєю новою режисерською і акторською роботою в захопливому екшені. У центрі сюжету – досвідчений злодій і мисливець за скарбами Джей Сі, відомий у певних колах на прізвисько Азіатський Яструб. Він отримує пропозицію від одного відомого антиквара – викрасти шість древніх статуеток, що уособлюють знаки зодіаку. Бронзові статуетки розкидані по всьому світу, а їхніми власниками є завзяті колекціонери.

Але не всі статуетки мають власників. Кілька загублені у водах океану поблизу тропічних островів. Яструб приймає пропозицію, за яку він буде дуже добре винагороджений, і насамперед вирушає до Парижу, де йому потрібно викрасти дві статуетки із замку відомого колекціонера. На своєму шляху він наживає як небезпечних ворогів, так і друзів в особі чарівної китайської студентки Коко і французької аристократки Кетрін. Фільм Обладунки Бога 3 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Обладунки Бога 3: Місія Зодіак (2012) онлайн українською


загрузка...

отто даерх
2018-07-09 07:34:01
круте!