Мумія

Мумія онлайн українською

Мумія

Назва: Мумія / The Mummy
Рік: 1999
Жанр: Бойовик, Пригоди
Режисер: Стівен Соммерс
Актори: Брендан Фрейзер, Рейчел Вайз
Тривалість: 02:05:00

Короткий опис: На єгипетському місті мертвих Хамунаптре лежить древнє прокляття, і всякий, хто потривожить спокій цих місць, ризикує пробудити справжнє зло. Не відаючи про це, одразу дві групи шукачів пригод прямують у загублене серед пісків стародавнє поселення.

Події розгортаються в 1923 році. Американець Рік О’Коннелл, бібліотекар з Каїра Евелін і її брат Джонатан вирушили на пошуки скарбів фараонів. Точно такий самий намір має і група інших золотошукачів. На превеликий жаль для тих і інших, своїми діями вони знімають печатку з древнього прокляття і наживають собі ворога – жахливу Мумію. Запрошуємо дивитися фільм Мумія онлайн 1999 року на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Давним-давно в стародавньому Єгипті впливовий жрець Імхотеп скоїв непростимий проступок – вступив у зв’язок з дружиною фараона. Вони вбили фараона, після чого кохана жерця наклала на себе руки, попросивши Імхотепа воскресити її. Але перш ніж він зміг здійснити задумане, Імхотепа стратили. У 1920-х роках Евелін Карнахан, бібліотекар з Каїра, знаходить у подарованій братом скриньці карту, на якій відзначено шлях до стародавнього міста Хамунаптре.

Дізнавшись, що карта перебувала в ув’язненого до каїрської в’язниці американця Ріка О’Коннелла, Евелін їде до нього в надії умовити його показати шлях до Хамунаптре, і незабаром невеличкий загін дослідників вирушає назустріч пригодам. На них чекає зустріч з кочівниками, які охороняють древнє місто, суперництво з іншою командою охочих до старожитностей вчених і віднайдення Книги Мертвих. Прочитавши заклинання з Книги, Евелін воскресить Імхотепа, який має намір виконати обіцянку, давним-давно дану своїй коханій. Фільм Мумія 1 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Мумія 1 (1999) онлайн українською


загрузка...