Мумія

Фільм Мумія (2017) онлайн дивитися українською

Мумія

Назва: Мумія / The Mummy
Рік: 2017
Жанр: Пригоди, Бойовик
Режисер: Алекс Куртцман
Актори: Том Круз, Анабель Волліс, Рассел Кроу, Софія Бутелла
Тривалість: 01:50:00

Короткий опис: Протягом тисячоліть древня королева була надійно похована у склепі, захованому посеред палючих важкопрохідних пісків. Але настає день, коли вона прокидається, повна ненависті і бажання помститися.

Пригодницький фільм, що представляє собою нове прочитання історії про мумію і відроджене до життя прокляття, занурює глядачів у розповідь про злісного монстра – несправедливо убитої правительки, яка потрапляє в сучасну нам реальність. Довгий час, століття за століттям вона перебувала в своєму саркофазі, збирала в собі злість і ненависть. Тепер королева має намір наповнити світ жахами, не підвладні людському розумінню. Запрошуємо дивитися Мумія онлайн 2017 на КіноНаХаті.

Повний опис
Події відбуваються у наші дні, герой Тома Круза на ім’я Нік Мортон – боєць спецпідрозділу на Близькому Сході, який, переслідуючи бойовиків, потрапляє в дивний бункер, де виявляє мумію ассирійської цариці. Разом з науковим-антропологом на ім’я Дженні Хелсі і групою солдат її тіло літаком перевозять до Лондону. У процесі транспортування трапляється інцидент, і літак зазнає аварії, після якого вижити вдається лише Ніку і … мумії. Як свідчить історія, свого часу доля несправедливо обійшлася з нею і тепер, через тисячі років, богиня прокидається від сну. Пролежавши весь цей час під тоннами піску, вона нарешті знаходить свободу, і тепер їй ніщо не завадить обрушити всю свою лють на людство.

Фентезійний пригодницький бойовик режисера Алекса Куртцман за сценарієм Джона Спейтса і Крістофера МакКуоррі є перезапуском серії кінострічок про мумію. Вперше у франшизі антагоністом стане жінка. Залишається сподіватися, що таке нововведення зіграє тільки на користь давно забутої і колись вкрай успішної франшизи. Фільм Мумія онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Мумія (2017) онлайн дивитися українською


загрузка...