Мумія повертається

Мумія повертається онлайн

Мумія повертається

Назва: Мумія повертається / The Mummy Returns
Рік: 2001
Жанр: Бойовик, Пригоди
Режисер: Стівен Соммерс
Актори: Брендан Фрейзер, Рейчел Вайз
Тривалість: 02:10:00

Короткий опис: Після неймовірного успіху першої частини «Мумії» продюсери випустили сиквел – «Мумія повертається». Завдяки збільшеному бюджету другої частини (близько 100 млн доларів), Соммерс додав у сюжет фільму більше видовищних екшен-сцен.

Минуло десять років. Головний герой, шукач пригод Рік, тепер казково багатий і живе щасливим життям з чарівною Евелін, виховуючи 8-річного сина. Але сімейне щастя тривало недовго – зловісний жрець Імхотеп знову повстав з мертвих. У Ріка, Евелін і їхнього малюка є всього сім днів, щоб врятувати світ. Запрошуємо дивитися Мумія 2 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Рік та Евелін щасливо одружені і виховують сина, але в них живе давній потяг до пригод, тому вони займаються археологічними розкопками і досліджують старовину. Багатство служить приємним доповненням до щасливого сімейного життя, і герої так і жили б щасливо в Лондоні, якби черговий артефакт не опинився «сюрпризом».

Син Евелін і Ріка, юний шукач пригод на ім’я Алекс, знайшов браслет Анубіса, який в незапам’ятні часи носив на собі Цар Скорпіонів, який обміняв душу на непереможність в битвах. Крім того, кохана Імхотепа відродилася у тілі молодої жінки, і вона відправила своїх прислужників, щоб ті викрали Алекса, адже в минулому житті Рік та Евелін були пов’язані і з Імхотепом, і з Царем Скорпіонів.

Рік та Евелін, а також їхні давні друзі, у числі яких брат Евелін Джонатан і Ардет Бей, який колись охороняв Хамунаптру, вирушають у погоню, щоб повернути Алекса додому, а хлопчик тим часом позначає свій шлях особливими знаками, щоб батьки знайшли його. Фільм Мумія 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Мумія 2 онлайн українською


загрузка...