Місто Ембер

Фільм Місто Ембер (2008) онлайн українською дивитися

Місто Ембер

Назва: Місто Ембер / City of Ember
Рік: 2008
Жанр: Фентезі, Пригоди
Режисер: Джил Кенан
Актори: Ґарі Тредевей, Сірша Ронан
Тривалість: 01:35:00

Короткий опис: Фантастичний художній фільм «Місто Ембер» режисера Джила Кенана поставлений за однойменним романом, першою частиною фантастичної трилогії американської письменниці Джин Дюпро, що вийшла в світ у 2003 році. Друга частина книжкової трилогії «Люди Іскри» була опублікована рік потому, а заключна частина вийшла в 2006 році.

Кінофільм оповідає про підземне місто, створене для збереження життя перед апокаліпсисом на планеті Земля, а також про дівчинку Ліні, яка вирішила знайти вихід з темного і похмурого підземелля. Запрошуємо дивитися Місто Ембер онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Після катастрофи, що сталася на Землі, люди побудували підземний місто, оснащене всім необхідним для виживання. Вони підрахували, що буде безпечно вийти на поверхню через 200 років, а до цього часу їм доведеться жити в повній ізоляції. Інструкції по «роздруківці» міста були зашифровані і заховані в особливій капсулі, що передається від одного мера іншому. Але ланцюжок перервався, і вихід на поверхню був відстрочений на невизначений термін.

Тим часом реактор міста виробив свою потужність, а провіант, вода та інші необхідні речі практично вичерпалися. Нинішній мер заспокоює жителів солодкими промовами і не бачить серйозної проблеми в тому, що відбувається.

Завдяки випадку скринька з інструкціями потрапляє в руки дівчинки на ім’я Ліна Мейфліт. Заручившись підтримкою свого друга Дона, вона намагається розшифрувати послання і допомогти людям вибратися на поверхню, адже тільки так вони зможуть вижити. Фільм Місто Ембер онлайн українською дивитися безкоштовно на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Місто Ембер (2008) онлайн українською дивитися


загрузка...