Легенда про Тарзана

Легенда про Тарзана онлайн українською дивитися постер

Легенда про Тарзана

Назва: Легенда про Тарзана / The Legend of Tarzan
Рік: 2016
Жанр: Пригоди, Бойовик
Режисер: Девід Йетс
Актори: Александр Скарсгард, Марґо Роббі, Крістоф Вальц, Семюель Л. Джексон
Тривалість: 01:50:00

Короткий опис: Всі ми в дитинстві читали казку про Тарзана – хлопця, який виріс в джунглях. Серед дикої природи йому вдалося не просто вижити, а освоїтися і стати мужнім чоловіком. Одного разу він зустрів дівчину, яка навчила його людським манерам і забрала з джунглів.

Тепер Тарзан живе у великому Лондоні і практично забув про свої джунглях. Але одного разу відбувається те, що змушує героя згадати місце, де він виріс. Він вирішує кинути сучасне життя і відправитися в джунглі. Тарзан хоче упевнитися, що з його друзями і товаришами все добре. Але в чому ж справжня мета подорожі героя? Що відбувається в джунглях і чи зможе Тарзан зупинити наступ цивілізації? Запрошуємо дивитися Легенда про Тарзана онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Кінострічка «Легенда про Тарзана» пропонує глядачам по-новому поглянути на історію дикуна, який вимушений пристосовуватися до життя в традиційному вікторіанському суспільстві. Любов до англійської аристократки повністю змінює його плани на майбутнє. Молода чоловік готовий ризикнути всім, що має, заради майбутнього на континенті, де йому доведеться прийняти традиції цивілізованого суспільства.

З часу зустрічі Тарзана і Джейн пройшло чималу кількість часу. Дикун змінив на стегнах пов’язку на діловий костюм і тепер відгукується на ім’я Джон Клейтон III. Але чи став він щасливіший, прийнявши правила цивілізованого суспільства? Про його минуле пам’ятають всі, і ніхто не збирається забувати про те, що цей юнак не отримав того виховання, яке є у представників британської знаті. Але несподівано його минуле дає про себе знати. До послуг Тарзана готова вдатися сама королева Великобританії. Адже тільки йому вона може довірити переговори з конголезькими тубільцями. Тарзан приймає на себе непросту місію з порятунку честі британської корони. Фільм Легенда про Тарзана онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Легенда про Тарзана (2016) онлайн українською


загрузка...