Леді – яструб

Фільм Леді - яструб онлайн українською

Леді – яструб

Назва: Леді – яструб / Ladyhawke
Рік: 1985
Жанр: Фентезі, Пригоди
Режисер: Річард Доннер
Актори: Метью Бродерік, Рутґер Гауер
Тривалість: 02:01:00

Короткий опис: У істинного кохання завжди знайдуться заздрісники. У фільмі «Леді – яструб» двох закоханих, красуню Ізабо і лицаря Ет’єна Наварського, прокляв злий чарівник-єпископ. Ізабо зі світанку до заходу сонця живе в образі яструба, а її коханий зі сходом місяця перетворюється на вовка.

Допомога приходить з несподіваного боку: розвіяти чари чаклуна лицареві допомагає врятований ним злодій, Філіп Ґастон, і старий шанувальник виноробства, монах Імперіус. Запрошуємо дивитися Леді – яструб онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дія стрічки відбувається у середньовічній Європі. Це красива романтична історія кохання між знатною дамою і лицарем. Прекрасна благородна дама – блідошкіра, блакитноока і витончена леді Ізабо, і сміливий, безстрашний воїн – капітан Ет’єн Наварський.

Коли красуня Ізабо не відповіла взаємним коханням єпископу, підступний богослужитель він уклав угоду з дияволом і прокляв закоханих. У результаті ​​Ізабо вдень перетворювалася на яструба, а вночі вона знову приймала людську подобу. Ет’єн у свою чергу – вдень ​​людина, а вночі він перетворюється у чорного вовка, який завжди супроводжував Ізабо. Завжди разом, але завжди порізно. До тих пір, поки обидва живі. Позбавити від цього прокляття закоханих може тільки смерть або момент, коли вони побачать один одного в людській подобі і їх побачить єпископ.

Монах Імперіус придумує як зняти злі чари. Йому допомагає друг Ет’єна, колишній в’язень Ґастон, який промишляв крадіжками. Разом вони пробираються в місто і чекають на сонячне затемнення. Це час, коли день не схожий на день, і Ізабо з птаха перетворюється назад в жінку. Таким чином, вони разом з’явилися перед єпископом і зняли прокляття. Єпископ захотів вбити Ізабо, щоб вона не дісталася нікому, але Ет’єн вбиває єпископа. Фільм Леді яструб онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Леді – яструб (1985) онлайн українською


загрузка...

Олена
2018-04-12 22:37:50
Це кіно мого дитинства дуже подобається рекомендую!
Олена
2018-04-12 22:40:45
У цьому фільмі відображено кохання містика та дружба , а також перемога над прокляттям