Книга джунглів

Книга джунглів онлайн українською дивитися постер

Книга джунглів

Назва: Книга джунглів / The Jungle Book
Рік: 2016
Жанр: Пригоди
Режисер: Джон Фавро
Актори: Ніл Сетхі та ін.
Тривалість: 01:46:00

Короткий опис: Ця історія стала справжньою класикою. Вона розповість про маленького хлопчика, якому дикі звірі допомогли вижити в джунглях. Головного героя під опіку бере вовчиця, яка піклується про нього, як про власну дитину. Але тепер хлопчикові доведеться навчитися виживати в цих умовах, адже не всі тварини будуть сприймати його, як повноправного члена вовчої зграї, будуть і вороги, які захочуть пополювати на нього. Запрошуємо дивитися Книга джунглів онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Екранізація однойменної збірки оповідань англійського письменника Джозефа Редьярда Кіплінга. У центрі сюжету – маленький хлопчик на прізвисько Мауглі. Батьки малюка, рятуючись від тигра Шерхана, втратили дитину в хащах індійських джунглів.

Хлопчика знайшли вовки і прийняли його в свою зграю як рідного. Вовчиця Ракша стала прийомною матір’ю Мауглі, вигодувавши і виховавши його разом зі своїми рідними дітьми-вовченятами. Шерхан, згадуючи про згаяний трофеї, кілька разів поривався відняти хлопчика у зграї, але Ракша готова була битися за нього не на життя, а на смерть. Тигр тимчасово відступив, але з тих пір не спускає очей з Мауглі. Фільм Книга джунглів онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Книга джунглів (2016) онлайн українською


загрузка...