Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега

Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега онлайн

Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега

Назва: Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега / Raiders of the Lost Ark
Рік: 1981
Жанр: Бойовик, Пригоди
Режисер: Стівен Спілберг
Актори: Гаррісон Форд, Карен Аллен
Тривалість: 01:55:00

Короткий опис: Художній фільм режисера Стівена Спілберга й найвідомішого сценариста Джорджа Лукаса “Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега” оповідає про пригоди археолога та спеціаліста з окультизму доктора Джонса.

Дії картини відбуваються в першій половині XX століття, у довоєнний період. Згідно з легендою існує загублений ковчег, що символізує союз Господа з людьми, а той, хто знайде ковчег, стане непереможним.

Уряд США доручає археологу знайти ковчег першим, щоб позбавити світ від перемоги німецьких фашистів, які вже таємно відправилися на пошуки реліквії. Запрошуємо дивитися Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега онлайн на сайті КіноНаХаті.

Дивитися також: Індіана Джонс і останній хрестовий похід ТУТ онлайн українською

Повний опис
Перед нами перша частина чудової саги про пригоди Індіани Джонса, яка ще в 81- му році підірвала весь світ! Геніальний саундтрек Джона Вільямса додає фільму епічності, а бездоганна операторська робота змушує глядача не відриватися від фільму до початку фінальних титрів. Індіана Джонс – славний хлопець з револьвером, хлистом і модним капелюхом, який запам’ятатися Вам як головний герой всіх пригодницьких історій.

Знаменитий археолог, відмінний фахівець з окультних наук і безстрашна людина, доктор Джонс, отримує особливо небезпечне завдання від американського уряду. Наш герой повинен відправитися на пошуки найдавнішого артефакту – священного Ковчега. Індіана ще не знав, що крім його за священним Ковчегом полюють таємні агенти Адольфа Гітлера. Фільм Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега (1981) онлайн дивитися


загрузка...