Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега

Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега онлайн

Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега

Назва: Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега / Raiders of the Lost Ark
Рік: 1981
Жанр: Бойовик, Пригоди
Режисер: Стівен Спілберг
Актори: Гаррісон Форд, Карен Аллен
Тривалість: 01:55:00
Мова: Українська

Короткий опис: Художній фільм режисера Стівена Спілберга й найвідомішого сценариста Джорджа Лукаса “Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега” оповідає про пригоди археолога та спеціаліста з окультизму доктора Джонса.
Дії картини відбуваються в першій половині XX століття, у довоєнний період. Згідно з легендою існує загублений ковчег, що символізує союз Господа з людьми, а той, хто знайде ковчег, стане непереможним.

Уряд США доручає археологу знайти ковчег першим, щоб позбавити світ від перемоги німецьких фашистів, які вже таємно відправилися на пошуки реліквії. Запрошуємо на перегляд фільму “Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Дивитися також: Індіана Джонс і останній хрестовий похід ТУТ онлайн українською

Повний опис
Перед нами перша частина чудової саги про пригоди Індіани Джонса, яка ще в 81- му році підірвала весь світ! Геніальний саундтрек Джона Вільямса додає фільму епічності, а бездоганна операторська робота змушує глядача не відриватися від фільму до початку фінальних титрів. Індіана Джонс – славний хлопець з револьвером, хлистом і модним капелюхом, який запам’ятатися Вам як головний герой всіх пригодницьких історій.

Знаменитий археолог, відмінний фахівець з окультних наук і безстрашна людина, доктор Джонс, отримує особливо небезпечне завдання від американського уряду. Наш герой повинен відправитися на пошуки найдавнішого артефакту – священного Ковчега. Індіана ще не знав, що крім його за священним Ковчегом полюють таємні агенти Адольфа Гітлера. Фільм “Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега” онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...