Індіана Джонс і останній хрестовий похід

Індіана Джонс і останній хрестовий похід онлайн

Індіана Джонс і останній хрестовий похід

Назва: Індіана Джонс і останній хрестовий похід / Indiana Jones and the Last Crusade
Рік: 1989
Жанр: Пригоди
Режисер: Стівен Спілберґ
Актори: Гаррісон Форд, Шон Коннері
Тривалість: 02:07:00

Короткий опис: Третя частина легендарної динамічної і захопливої саги про Індіану Джонса. Попередня частина – «Індіана Джонс у пошуках втраченого ковчега». Цього разу невтомного шукача пригод обставини змушують кинутися на пошуки Священного Грааля – легендарного кубка, що дарує вічне життя.

На головного героя та батька чекає багато цікавих подій. Вони побувають в підземеллі старовинної Венеції, в середньовічному замку на кордоні Австрії та Німеччини, у самому серці нацистської імперії, на вулицях арабського міста, в замку зберігача заповітної чаші на Середньому Сході. Їх чекають зустрічі з колоритними персонажами, серед яких 700 -річний старець, Гітлер  Річард Левове Серце. Запрошуємо дивитися Індіана Джонс і останній хрестовий похід онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Третій фільм про пригоди археолога, шукача древніх загадок Індіани Джонса. Цього разу ми зануримося в минуле і дізнаємося звідки у Індіани така пристрасть до подорожей, а також як у молодого хлопця з’явилася його знаменитий капелюх і куртка.

Далі сюжетна лінія переносить нас у часи, де дорослий Індіана вирушає на пошуки містичної реліквії християнства і всього людства – Святого Грааля. За давнім переказом той, хто вип”є з чаші Святого Грааля отримує вічне життя і прощення всіх гріхів. Але відправляється він не як зазвичай з друзями, а ще й зі своїм батьком, професором Джонсом старшим. Всім разом їм належить зробити масу несподіваних відкриттів, розгадати купу таємниць, обійти німецьких фашистів, які також шукають священну річ та вибратися живими з різних колотнеч. Фільм Індіана Джонс і останній хрестовий похід онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Індіана Джонс і останній хрестовий похід (1989) онлайн українською


загрузка...