Індіана Джонс і храм долі

Індіана Джонс і храм долі онлайн дивитися

Індіана Джонс і храм долі

Назва: Індіана Джонс і храм долі / Indiana Jones and the Temple of Doom
Рік: 1984
Жанр: Бойовик, Пригоди
Режисер: Стівен Спілберґ
Актори: Гаррісон Форд, Кейт Кепшоу
Тривалість: 01:58:00

Короткий опис: Індіана Джонс – людина, поза всякими сумнівами, різнобічно обдарована. Він професор археології і справжній шукач пригод, який під час пошуку скарбів здатний забратися у глибокі джунглі, битися з дикими звірами і піти проти цілої армії лиходіїв. І все це – заради рідного музею і спраги пригод. У 1935 році Індіана Джонс дивом врятувався від шанхайського кримінального авторитета Лао Че, прихопивши з собою свого одинадцятирічного помічника Коротуна і співачку Віллі Скотт.

Після тривалої напруженої погоні трійці вдається відірватися від переслідувачів, і вони опиняються у маленькому північно-індійському селі. Там Індіана дізнається, що місцеві жителі втратили свою святиню, і вирішує допомогти їм. Шлях археолога і його друзів лежить до палацу Панкот, де відбуваються дивні речі. Попереду зіткнення з давнім культом богині Калі, запаморочливі погоні і постійне порятунок Віллі, яка від того, що відбувається просто в жаху. Запрошуємо дивитися Індіана Джонс і храм долі онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Неймовірні авантюри винахідливого археолога знову привертають інтерес широкого кола глядачів. Цього разу головний герой вирушає у саму глиб високих Гімалайських гір, на пошуки таємничого каменю. Тут, серед чудової краси і величі чудових гір панує культ крові і смерті. Плем’я, далеке від цивілізації, поклоняється богині смерті – Калі, і експлуатує працю маленьких дітей. Хіба зможе чесний і справедливий Індіана змиритися з такою жорстокістю?

На щастя, Індіана не один. Його супроводжують кращі друзі: співачка Віллі Скотт і Коротун. Разом вони мають не тільки уникнути лап смерті та вівтаря жертвоприношень, але і врятувати нещасних дітей, які перебувають у важкому рабстві у безумців, котрі культивують жорстокість і смерть. Фільм Індіана Джонс і храм долі онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Індіана Джонс і храм долі (1984) онлайн дивитися

Player #1


Player #2
загрузка...