Хроніки Нарнії: Підкорювач Світанку

Хроніки Нарнії: Підкорювач Світанку онлайн

Хроніки Нарнії: Підкорювач Світанку

Назва: Хроніки Нарнії: Підкорювач Світанку / The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
Рік: 2010
Жанр: Пригоди, Сімейний, Фентезі
Режисер: Майкл Ептід
Актори: Бен Барнс, Джорджі Генлі, Скандар Кейнс
Тривалість: 01:53:00

Короткий опис: Фільм «Хроніки Нарнії: Підкорювач Світанку» розповідає про небезпечні подорожі, у результаті яких були відкриті східні землі королівства.

Едмунд і Люсі нудно проводять літній час у компанії кузена Юстатса, суворого і скупого хлопчика. Знічев’я вони розглядають картину на стіні, де зображений корабель. І раптом картина оживає і друзі опиняються у воді. Так починаються нові захопливі пригоди.

Разом з принцом Каспіаном, який вирушив на пошуки семи лордів, колись вигнаних узурпатором-дядьком Міразом, на головних героїв чекає зустріч з драконом, Морським Змієм, чарівником-зіркою і багатьма іншими мешканцями казкових земель. Запрошуємо дивитися Хроніки Нарнії 3 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
З тих пір, як діти Певенсі вдруге побували в Нарнії, минув певний час. Молодші з них, Едмунд і Люсі, вирушають у гості до своїх родичів – дядька з тіткою, які носять прізвище Шкода. Але канікули, проведені з ріднею, були б не такі погані, якби братові й сестрі не доводилося спілкуватися зі своїм кузеном на ім’я Юстас – неприємним хлопчиком з важким характером, який завжди сміявся над розповідями дітей Певенсі про Нарнію.

Незабаром після прибуття Едмунда і Люсі Юстасу доводиться змиритися з тим, що Нарнія існує насправді: одного разу картина в кімнаті Юстаса оживає, і всіх трьох затягує у світ по той бік рами – у величезний океан, хвилі якого розсікає корабель «Підкорювач Світанку». На борту судна принц Каспіан, друг Едмунда і Люсі, який тепер королює у Нарнії, а також його соратники – разом вони пливуть до краю світу. Вони розшукують друзів і прихильників батька Каспіана, які колись були вигнані з країни. Фільм Хроніки Нарнії 3 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Хроніки Нарнії 3: Підкорювач Світанку (2010) онлайн українською


загрузка...