Хороший, поганий, злий

Хороший, поганий, злий онлайн

Хороший, поганий, злий

Назва: Хороший, поганий, злий / Il Buono, il brutto, il cattivo
Рік: 1966
Жанр: Пригоди, Вестерн
Режисер: Серджо Леоне
Актори: Елі Уоллах, Клінт Іствуд, Лі Ван Кліф, Альдо Джуффре, Луїджі Пістіллі
Тривалість: 02:59:00

Короткий опис: У США розгорілася Громадянська війна. А в Нью-Мексико троє бандитів: Блондинчик, Туко і Сентенцій об’єдналися, щоб знайти зарите в могилі золото. Сентенцій знає про саму історію, Блондинчик про могилу, де скарб, а Туко про цвинтар, де знаходяться гроші. Це останній фільм з трилогії вестернів за участю Клінта Іствуда. До цього були «За жменю доларів» і «На декілька доларів більше». Запрошуємо дивитися Хороший, поганий, злий онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дія пригодницького вестерну режисера Серджіо Леоне відбувається в XIX столітті під час Громадянської війни, на території штату Нью-Мексико. Троє авантюристів мандрують Диким Заходом, якы не мають ні будинку, ні родини, ні друзів, намагаються відшукати викрадені золоті монети на суму 200 тисяч доларів. Ці гроші були викрадені у Конфидераціъ якимось Біллом Карсоном і як наслідок зариті в таємному місці. Поганий – цинічний вбивця на прізвисько Ангельські очі, займається допитом колишнього солдата Стівенсона , який знає про зниклого Біллі Карсоні, а отримавши потрібну інформацію вбиває його.

У цей час Злий шахрай і бандит Туко намагається вибратися з полону мисливців за головами , які збираються передати злочинця владі за винагороду. Його рятує самотній стрілок Хороший, на прізвисько Блондинчик , але потім провертає з владою трюк і ділить гроші з Туко . Так, троє ковбоїв перетинаються на своєму шляху, кожен в своєму розпорядженні секретною інформацією, тому вони вирішують об’єднати зусилля в пошуку золота. Фільм Хороший, поганий, злий онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Хороший, поганий, злий (1966) онлайн українською


загрузка...