Геракл: Початок легенди

Геракл: Початок легенди постер

Геракл: Початок легенди

Назва: Геракл: Початок легенди / The Legend of Hercules
Рік: 2013
Жанр: Бойовик, Пригоди
Режисер: Ренні Харлін
Актори: Келлан Латс, Джая Уайсс, Скотт Едкінс
Тривалість: 01:39:00
Мова: Українська

Короткий опис: Фільм розповідає про дуже давні міфічні події, що відбуваються в 1200 році до н.е. в Стародавній Греції. У ті часи у Зевса і прекрасної Алкмени народився син Геракл. Згідно з пророцтвом він повинен був вирости хоробрим і найбільшим воїном і правителем, який буде зберігати в своїй країні мир.

Звичайно ж, поки він ріс, йому нічого не було відомо про своє призначення. Коли Геракл виріс і змужнів, він мріяв про прекрасну принцесу Гебу. Одного разу він дізнається про пророцтво, і перед ним постає непростий вибір: виконати пророцтво або втекти на край світу разом зі своєю коханою. Запрошуємо на перегляд фільму “Геракл: Початок легенди” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Ця історія бере початок в той момент, коли прекрасна цариця Алкмена зуміла потрапити під чари всемогутнього бога Олімпу – Зевса і після чого народила йому сина, якого назвали Гераклом. Долею визначено, що цей хлопчик повинен стати великим воїном, який буде панувати над цілими народами. Але поки що наш герой нічого не знає про своє майбутнє призначення.

Геракл виріс чудовим і дуже сильним юнаком. Він марить принцесою Криту, яку звуть Гебою, але вона була обіцяна в дружини його рідному брату. І все зміниться в той момент, коли Геракл дізнається про своє призначення, після чого він повинен буде вибрати: втекти зі своєю коханою або ж виконати призначення своєї долі. У картині Ви побачите легендарні битви Геракла з кентаврами і титанами, його прагнення врятувати свою кохану і найголовніший бій в житті цього великого воїна. Фільм “Геракл: Початок легенди” онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...