Гаррі Поттер та Смертельні реліквії: Частина 2

Гаррі Поттер та Смертельні реліквії: Частина 2 онлайн українською

Гаррі Поттер та Смертельні реліквії: Частина 2

Назва: Гаррі Поттер та Смертельні реліквії: Частина 2 / Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
Рік: 2010
Жанр: Фентезі, Пригоди
Режисер: Девід Йетс
Актори: Деніел Редкліфф, Емма Вотсон, Руперт Грінт та ін.
Тривалість: 02:08:00
Завантажити: .avi (2.18 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: Боротьба добра зі злом у чарівному світі наближається до неминучої розв’язки. Після загибелі Дамблдора шансів на порятунок стає все менше. Надія лише на Гаррі Поттера, якому пророцтвом визначена ​​смертельна сутичка з наймогутнішим злим чарівником. Головні герої фільму продовжують шукати крестражі Волан-де-Морта, ретельно ховаючись від переслідування поплічників злого мага.

З подарованої Дамблдором книги Герміона дізнається давню історію-притчу про дари смерті – найпотужнішу чарівну паличку, магічний камінь і плащ-невидимка. За допомогою містичного зв’язку Гаррі стає відомо, що Волан-де-Морт знає про таємничі предмети і вже полює за могутньої чарівною паличкою. Запрошуємо дивитися Гаррі Поттер та Смертельні реліквії: Частина 2 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Перед нами продовження і фінальний кінець, мабуть, найзнаменитішої саги в усьому світі.  Фінальна частина розбита на дві частини. Цього разу Гаррі Поттеру доля підготувала найстрашніше випробування, зустріч з Волан-де-Мортом, що не обіцяє нічого хорошого. Заклятий ворог нашого головного героя готовий до сутички як ніколи, у той час як Поттеру в цьому плані зовсім не пощастило, він залишився один. Головний герой оголошує війну, у якій виживе тільки один і іншого результату не дано. Фільм Гаррі Поттер та Смертельні реліквії: Частина 2 онлайн українською дивитися та скачать торрент на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Гаррі Поттер та Смертельні реліквії 2 (2010) онлайн українською


Скачати фільм Гаррі Поттер та Смертельні реліквії: Частина 2 українською: .avi (2.18 GB, torrent, Ukr)


загрузка...