Гаррі Поттер і в’язень Азкабану

Гаррі Поттер і в'язень Азкабану онлайн українською

Гаррі Поттер і в’язень Азкабану

Назва: Гаррі Поттер і в’язень Азкабану / Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Рік: 2004
Жанр: Фентезі, Пригоди
Режисер: Альфонсо Куарон
Актори: Деніел Редкліфф, Руперт Ґрінт, Емма Вотсон та ін.
Тривалість: 02:22:00

Короткий опис: Третя частина фантастичних пригод про Гаррі Поттера. Кінокартина знята за однойменним романом, написаним британською письменницею Джоан Роулінґ.

Гаррі та його друзі Рон і Ґерміона переходять на третій курс навчання школи магії та чаклунства Гоґвортс. Директор школи Дамблдор оголошує учням, що з в’язниці Азкабану втік небезпечний злочинець, і тепер стіни школи будуть ретельно охоронятися. Але Гаррі не міг і здогадуватися, що небезпечному лиходієві потрібен саме він. Запрошуємо дивитися Гаррі Поттер і в’язень Азкабану онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Гаррі продовжує своє навчання у Школі Магії і Чарів Гоґвортс. Одного разу після чергової сварки з родиною Дурслів, Гаррі збирає свої речі і йде. Йдучи дорогою, йому здається, що за ним хтось стежить. Він заглядає за кущі і знаходить чарівну паличку, яка стає причиною появи автобуса, який привозить його в потаємний готель.

У готелі Гаррі зустрічає своїх друзів Рона і Герміону, а також міністра магії, який попереджає юнака про небезпеку. Міністр магії повідомляє, що Сіріус Блек втік з в’язниці Азкабан і хоче поквитатися з Поттером. Фільм Гаррі Поттер 3 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Гаррі Поттер 3 онлайн українською


загрузка...