Гаррі Поттер і таємна кімната

Гаррі Поттер і таємна кімната онлайн українською

Гаррі Поттер і таємна кімната

Назва: Гаррі Поттер і таємна кімната / Harry Potter and the Chamber of Secrets
Рік: 2002
Жанр: Фентезі, Пригоди
Режисер: Кріс Коламбус
Актори: Деніел Редкліфф, Руперт Ґрінт, Емма Вотсон та ін.
Тривалість: 02:41:00

Короткий опис: Друга частина про пригоди Гаррі Поттера і його друзів. Фільм знятий за однойменним романом.

Гаррі і його друзі Герміона і Рон переходять на другий рік навчання школи чаклунства Гоґвортс, але до початку навчання ельф Доббі попереджає Гаррі про небезпеку, що чекає на нього в шкільних стінах. Той не слухається поради ельфа і сміливо їде в на навчання. Через місяць навчання у школі відбуваються дивні речі і незабаром Гаррі дізнається, що десь у замку є потаємна кімната. Запрошуємо дивитися Гаррі Поттер і таємна кімната онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Навчання Гаррі триває. Юний чарівник і його друзі переходять на другий курс навчання в школі чарівництва Гоґвортс. Ельф Доббі попереджає Гаррі про можливу небезпеку, яка можуть чекати на нього в школі, і благає, щоб Гаррі не їхав на навчання.

Юний чарівник, звісно, навіть чути нічого не хоче про те, щоб лишитися вдома з ненависними родичами. У процесі навчання хлопець стає свідком загадкових подій, що відбуваються в стінах школи. Незабаром Гаррі з друзями дізнаються про існування Таємної Кімнати. Хлопці стають на шлях боротьби з темними силами, сповнений пригод і небезпеки. Фільм Гаррі Поттер 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Гаррі Поттер 2 онлайн українською


загрузка...