Гаррі Поттер і Смертельні реліквії: Частина 1

Гаррі Поттер і Смертельні реліквії: Частина 1 онлайн українською

Гаррі Поттер і Смертельні реліквії: Частина 1

Назва: Гаррі Поттер і смертельні реліквії: Частина перша / Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
Рік: 2010
Жанр: Фентезі, Пригоди
Режисер: Девід Єтс
Актори: Деніел Редкліфф, Руперт Ґрінт, Емма Вотсон та ін.
Тривалість: 02:26:00

Короткий опис: Війна між чарівниками у самому розпалі: послідовники Волдеморта отримали наказ вбивати друзів і близьких Гаррі, а також усіх, хто є напівкровкою. Професор Альбус Дамболдор заповів трійці друзів магічні артефакти, які повинні допомогти їм перемогти Темного Лорда.

Чекати допомоги друзям ні від кого, і тепер весь світ чекає від них перемоги. Залишилося тільки зібрати залишені Дамболдором підказки і скласти їх воєдино, щоб знайти те, що покладе край цій жахливій війні. Запрошуємо дивитися Гаррі Поттер і Смертельні реліквії: Частина 1 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Гаррі Поттер разом з друзями залишає улюблений Гоґвортс після того, як був убитий Альбус Дамблдор. Їхня мета – якомога швидше знайти спосіб знищити злого і підлого Волдеморта. Друзям треба відшукати горокракси. Ці предмети роблять Волдеморта непереможним. Проте речі, які так потрібні героям, дуже далеко заховані від усіх і знайти їх не зовсім не легко.

На невгамовних друзів чекають тривалі подорожі, що таять у собі безліч таємниць, пригод. Розумні і досвічені викладачі, які завжди були поруч, тепер не допоможуть, і Гаррі нема на кого покластися, окрім вірних друзів. На кожному кроці небезпека для чарівників представляють смертежери. Вони на чолі з Волдемортом шукають Гаррі та його друзів. Лиходій має надію впіймати Гаррі живим. Під час своєї чергової подорожі друзі дізнаються історію про загадкові Смертельні реліквії. Фільм Гаррі Поттер і Смертельні реліквії: Частина 1 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Гаррі Поттер 7 онлайн українською


загрузка...