Гаррі Поттер і Орден Фенікса

Гаррі Поттер і Орден Фенікса онлайн українською

Гаррі Поттер і Орден Фенікса

Назва: Гаррі Поттер і Орден Фенікса / Harry Potter and the Order of the Phoenix
Рік: 2007
Жанр: Фентезі, Пригоди
Режисер: Майк Ньюелл
Актори: Деніел Редкліфф, Руперт Ґрінт, Емма Вотсон та ін.
Тривалість: 02:18:00

Короткий опис: П’ята частина фантастичних пригод юного чарівника Гаррі Поттера і його друзів. Починається п’ятий рік навчання в школі Магії і Чарів Гоґвортс. Юнак неодноразово чує від учителів заперечення про перемогу Гаррі в недавній сутичці з Волдемортом і кажуть, що це був не сам маг, а лише його подоба. Тоді Поттер і його друзі вирішують розкрити цю справу і навіть створюють свій таємний гурток учнів Гоґвортсу. Запрошуємо дивитися Гаррі Поттер і Орден Фенікса онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Гаррі вже п’ятий рік навчається у Гоґвортсі. У минулому році було проведено Тричаклунський Турнір, впродовж якого виявилося, що сам Волдеморт воскрес з мертвих і тепер дуже бажає розправитися зі своїми кривдниками. Головною метою для нього став саме Гаррі, з яким у нього власні рахунки.

Дивно те, що багато хто з чарівників бачили воскресіння Волдеморта, але категорично це заперечують. Незважаючи на це, друзі Гаррі роблять все можливе, щоб допомогти йому. Вони вирішують зібрати таємне товариство – «Орден Фенікса». Для того, щоб впоратися з цим лиходієм, прихильники Гаррі збираються в потаємній кімнаті і починають тренувати свої навички в чаклунстві. Фільм Гаррі Поттер і Орден Фенікса онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Гаррі Поттер 5 онлайн українською


загрузка...