Гаррі Поттер і Келих вогню

Гаррі Поттер і Келих вогню онлайн українською

Гаррі Поттер і Келих вогню

Назва: Гаррі Поттер і Келих вогню / Harry Potter and the Goblet of Fire
Рік: 2005
Жанр: Фентезі, Пригоди
Режисер: Майк Ньюелл
Актори: Деніел Редкліфф, Руперт Ґрінт, Емма Вотсон, Роберт Паттінсон та ін.
Тривалість: 02:37:00

Короткий опис: Фільм «Гаррі Поттер і Келих вогню» – четвертий фільм, знятий за однойменним фентезійно-пригодницьким романом Джоан Роулінґ. Майк Ньюелл – “найдешевший” режисер Поттеріани, який взяв за свою роботу всього лише один мільйон доларів.

Перша кінострічка з культової серії, у якій зіткнеться світ чистої магії зі злом у плоті. У центрі сюжету Тричаклунський Турнір, у якому візьме участь і Гаррі. Юному чарівникові доведеться боротися не лише за перемогу, а й за власне життя. Запрошуємо дивитися Гаррі Поттер і Кубок вогню онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
На чемпіонаті світу з квідічу, що проходив у кінці літа, на небі з’явилася чорна мітка – мітка Смертежерів, після чого починається напад на глядачів чемпіонату. Подібні події не радують магічне суспільство, але черговий навчальний рік у школі чаклунства розпочато, а розпочинається він з Тричаклунського Турніру.

У Турнірі має право брати участь тільки один представник з кожної магічної школи. У цьому році трійку складають Шармбатона – французька школа, Дурмстранґ – школа, розташована в північній частині Європи, і Гоґвортс, як школа-господар турніру.

Здавалося усі конкурсанти Турніру обрані, проте Гаррі дивним чином стає четвертим учасником і другим представником Гоґвортсу. Згідно з правилами рішення Келиха вогню не підлягає оскарженню, тому трійці друзів – Гаррі, Рону та Герміоні знову доведеться згуртуватися і відстояти не тільки честь школи, а й право на безпечне існування. Фільм Гаррі Поттер і Кубок вогню онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Гаррі Поттер і Келих вогню онлайн українською


загрузка...