Гаррі Поттер і філософський камінь

Гаррі Поттер і філософський камінь онлайн українською

Гаррі Поттер і філософський камінь

Назва: Гаррі Поттер і філософський камінь / Harry Potter and the Sorcerer’s Stone
Рік: 2001
Жанр: Фентезі, Пригоди
Режисер: Кріс Коламбус
Актори: Деніел Редкліфф, Руперт Ґрінт, Емма Вотсон та ін.
Тривалість: 02:32:00

Короткий опис: У житті 11-річного Гаррі, який живе з дядьком, тіткою і кузеном, мало радісних моментів. Проте одного разу в їхній будинок стали потрапляти дивні листи, які родичі не хотіли віддавати в руки свого прийомного сина.

У результаті низки дивних подій Гаррі нарешті дізнається, що він незвичайна дитина. Гаррі син чарівника й чаклунки, які загинули при дивних обставинах. Тепер головний герой вирушає на навчання до школи чародійства. У свій перший навчальний рік Гаррі знаходить вірних друзів і потрапляє в різноманітні небезпечні пригоди. Запрошуємо дивитися Гаррі Поттер і філософський камінь онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Перша кінострічка легендарної кіноепопеї за романами британської письменниці Джоан Роулінґ. В основу її сюжету лягла однойменна книга.Худенького хлопчика в окулярах, який залишився сиротою, тиранять власні родичі. У найближчі кілька років на нього навряд чи чекає багато світлих моментів. Але одного разу Гаррі отримує запрошення на навчання у знаменитій школі магії «Гоґвортс».

Всупереч протидіям злого сімейства – тітки, дядьки і дюже шкідливого кузена, Гаррі все ж вирушає на навчання. Там – у світі магії все ж буде краще, ніж тут у його комірчині під сходами. Так відбувається перевтілення нікому не потрібного хлопчиська зі світу “маглів” на знаменитість у світі чарівників і магів. І це тільки початок захопливої низки пригоди хлопчика-легенди. Фільм Гаррі Поттер і філософський камінь онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Гаррі Поттер 1 онлайн українською


загрузка...