Джуманджі: Поклик джунглів

Фільм Джуманджі: Поклик джунглів (2017) онлайн дивитися українською

Джуманджі: Поклик джунглів

Назва: Джуманджі: Поклик джунглів / Jumanji: Welcome to the Jungle
Рік: 2017
Жанр: Пригоди
Режисер: Джейк Кездан
Актори: Двейн Джонсон, Карен Гіллан, Кевін Харт, Джек Блек
Тривалість: 00:02:00

Короткий опис: Фільм «Джуманджі: Поклик джунглів» не є ремейком чи перезавантаженням однойменного фільму 1995 року. Мова йде про повноцінне продовження, яке, у свою чергу, є даниною великому Робіну Вільямсу, який зіграв головну роль у попередній частині.

Чотири підлітка опиняються у грі «Джуманджі», усередині якої вони змушені будуть битися з носорогами, чорними Мамбо, і де на кожному розі на них чекатимуть пастки і головоломки. Для того щоб пройти гру до кінця і повернутися додому, друзям доведеться перевтілитися у персонажів гри. Боязкий і сором’язливий Спенсер стає відважним і сильним дослідником, здоровий Фрідж перетворюється на коротуна, красуня і модниця Беттані – на професора, а простофіля Марта трансформується у відважну амазонку. Запрошуємо дивитися Джуманджі: Поклик джунглів онлайн українською на КіноНаХаті.

Повний опис
Стрічка розповідає про чотирьох старшокласників, яких залишають після уроків, щоб вони навели порядок у підсобному приміщенні. Там герої знаходять дивну відеогру, про яку вони раніше не чули. У підсумку скромна і невпевнена в собі Спенсер, красуня Беттані, «сіра миша» Марта і сильний спортсмен Фрідж якимось чином опиняються усередині гри. «Джуманджі» буквально засмоктала героїв, і тепер вони повинні знайти спосіб, як все виправити і повернутися додому. Пікантності їхній пригоді додає той факт, що всі четверо сильно змінилися і стали такими ж, як їхні аватари в грі. Беттані перевтілилася у похилого професора, Фрідж став маленьким і непоказним, Марта тепер є сильною і дуже привабливою войовницею, а Спенсер перетворився на справжнього “качка”, здатного легко розправитись з будь-яким противником.

Головним героям доводиться звикатися зі своєю новою зовнішністю , а паралельно з цим намагатися в усьому розібратися. Вони опинилися в диких джунглях, де небезпека може підстерігати на кожному кроці. Хижаки, великі звірі, мисливці, бандити – ось далеко не повний список тих, хто намагається вбити школярів. Героям потрібно проходити випробування, вирішувати різні головоломки і битися з лиходіями, адже це єдина їхня можливість пройти весь шлях і повернутися додому. Але, щоб пережити все це, їм потрібно згуртуватися і навчитися діяти як одна команда, а в їхньому випадку це не так вже й просто. Фільм Джуманджі (2017) онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Джуманджі: Поклик джунглів (2017) онлайн дивитись


загрузка...