Дракон Піта

Дракон Піта онлайн українською дивитися

Дракон Піта

Назва: Дракон Піта / Pete’s Dragon
Рік: 2016
Жанр: Пригоди
Режисер: Девід Лоурі
Актори: Брайс Даллас Ховард, Роберт Редфорд, Карл Урбан
Тривалість: 01:43:00

Короткий опис: Кінокомпанія «Walt Disney Productions» перезняла однойменну кінострічку 1977 року. Ремейк є гібридом анімації та ігрового кіно. У його основі лежить сценарій Тобі Гальбрукса і Девіда Лоурі. Оригінал, у свою чергу, був знятий за мотивами неопублікованої розповіді письменників Сетона І. Міллера і С.С. Філда, написаної в «золотий вік Голлівуду». Запрошуємо дивитися Дракон Піта онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Сімейна пригодницька кінострічка з елементами драми розповідає про 9-річного хлопчика Піта. Батьки головного героя загинули в автокатастрофі, після чого дитина потрапила в прийомну сім’ю. Новоспечені родичі виявилися жорстокими людьми і не дбали про сироту. Хлопчику довелося покинути рідні місця і шукати притулку в найближчому рибальському містечку. Разом з ним втік і дракон Еліот, який володів магічною силою і міг ставати невидимим для всіх, крім вірного товариша. У його особі Піт знайшов підтримку і надійного захисника. Міфічний звір почав піклуватися про Піта, захищати від ворогів, готувати його до дорослого життя і давати слушні поради.

На новому місці хлопчик познайомився з наглядачами маяка. Добродушна дівчина і її батько поселили бідолаху, а його ровесниця Наталі стала його близькою подругою. Після довгих поневірянь Піт нарешті відчув, що знайшов справжню сім’ю. Але пустун Еліот накликав гнів недовірливих городян і поставив під загрозу своє життя. Піт може втратити будинок з вини дракона, а самому Еліоту загрожує смерть від рук забобонних місцевих жителів. Героям довдеться пережити безліч випробувань, щоб вибороти своє місце під сонцем. Фільм Дракон Піта онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Дракон Піта (2016) онлайн українською


загрузка...